Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieska lilia

Z jakich sklepów internetowych zamawiacie?

Polecane posty

Gość bereza
ja kupuje głownie w vintageshop www.vintageshop.pl tam sa te wszystkie rzeczy co wymieniłaś, ale też na allegro sporo i czasem na pace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajewska
biżuterię na wylęgarni, kolekcja.home.pl i w Pakamerze. Torebki wylęgarnia i Pakamera. Ciuchy głównie na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też głównie na
alegro, w vintageshop zdarzyło mi sie dwa razy i były to udane zakupy.. poza tym czasem ebay oraz pixmania - jak kupuje sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damskababeczka
Ja meżowi kupiłam już kilka nakryć głowy w sklepie internetowym rodzinnej firmy Sterkowski. Jeżeli cenicie polskie produkty i jakość polecam ich strone tutaj: http://www.sterkowski.pl Mają ciekawą historie firmy i działają już ponad 80 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalucji
Stroje karnawałowe i dekoracje na urodziny dziecka zamawiałam w www.partyshow.pl Potrzebowałam taką dekoracje "na wczoraj" a oni ją zrealizowali dlatgo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki temat zawsze przyciąga spamerów , są to dobre miejsca na antyreklame , ja jak widze natrętną reklame juz wiem że w zyciu od tych oszustów nie kupie nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony sklep z sukienkami sugarfree teraz mają letnią wyprzedaż piekne letnie sukienki na różne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Fasardi uwielbiam zamawiać - świetne rzeczy tam mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykuły do wyposażenia domu w tym środki czystości zamawiam na Admarkt.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Recea.pl zamawiam u nich odzież ,to solidna i uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikss
Fasardi szybko przesyła - przynajmniej ja tak miałam ze ciuchy już na 3 dzień są u mnie! i mają bardzo dobrą jakość ubrań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gademoli1989hoqql
Polecam Recea.pl zamawiam u nich odzież ,to solidna i uczciwa firma. Jasne http://p2p.gs/epMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benportlilo1979yieud
Ja mam sprawdzony sklep z sukienkami sugarfree teraz mają letnią wyprzedaż piekne letnie sukienki na różne okazje. Jasne http://immo.tw/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allinside - sklep ze wszystkim i to za małe pieniądze, super wyjście jak nie chcesz wydawac kupy pieniędzy i zrobić dobre pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość zakupy kojarzy z bieganiem po sklepach, z wydawaniem pieniędzy a przede wszystkim stanie w długich męczących kolejkach. Dlatego ja korzystam ze strony internetowej http://www.cozacena.pl/ Tu mogę sobie porównać ceny i wybrać coś na moją kieszeń przy okazji zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej zamawiam na Euro-Zakupy.pl i jest to chemia gospodarcza do domu, mają zdecydowanie niższe ceny, do tego szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×