Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemjuzjkompetnienic

Za rok mam mieć maturę a tu takie coś

Polecane posty

Gość niewiemjuzjkompetnienic

Miałam takie poukładane życie, wszystko zaplanowane, studia i wogóle. Spóźniał mi się okres. Pomyślałam, że ze stresu, bo się zabezpieczaliśmy. Dla pewności zrobiłam test. Byłam przekonana, że zobaczę jedną kreskę. A tu dwie. Poleciałam do apteki po drugi test. Pozytywny. Nikomu nie mówiłam. I nie powiem. Matka mnie z domu wyrzuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deins97979779
Cholerne dziecko, tak Ci życie pokomplikowało, no jak ono śmiało w ogóle? Proponuję zlać je za to od razu po przyjściu na świat. Bezczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sal;djkasj
mo0głabym ci napisać to wszystko co pewnie usłyszysz ze trzeba było myśleć wcześniej no ale stało się czasu nie cofniesz a konsekwencje musisz ponieść na twoim miejscu najpierw porozmawiałabym z chłopakiem a później obydwoje powiedzcie to twoim rodzicom!! jakoś się ułoży;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuzjkompetnienic
To nie dziecka wina tylko moja. I to mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuzjkompetnienic
Ale to nie jest takie proste. Ja miałam marzenia, plany. A teraz nic tylko rosnący brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololoaaaa
zabezpieczalas sie ? jak? trudno stalo sie, na studia mozesz isc zaoczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuzjkompetnienic
globulki antykoncepcyjne i gumka, dlatego jestem tak potwornie zszokowana i zdziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololoaaaa
uprawiajac seks moglas sie liczyc z ciaza.. nie pisz nam ze to nie mozliwe bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;lp[p=]p=
usun i juz poki mozesz a maniaczek nie sluchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololoaaaa
globulki antykoncepcyjne= czyli tabletki anty czy srodki plemikobojcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjgtyj,gtmfhngdbf
ale co, pekla wam gumka czy nie? tzn musiala peknac albo byc dziurawa ale nie zauwazyliscie jak sie juz spuscil ze przecieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to usuń
albo przestań pierdolić, że Ci dziecko tyyyyle planów zepsuło. czasu nie cofniesz. trzeba działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sal;djkasj
ale dziecko nieprzekreślana twoich marzeń możesz je zrealizować tylko inna droga i musisz się liczyć z tym ze nie będzie to wcale takie łatwe ale dasz rade!!jak masz mądrych i rozsądnych rodziców to ci pomogą bo jak napisałaś dziecko nie jest niczemu winne!!!a ty będziesz musiała wcześniej wydorośleć bo będziesz miała dziecko i to ty będziesz za nie odpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuzjkompetnienic
l;lpp= ja się do tych 'maniaczek' zaliczałam, a teraz już sama nie wiem... pchelka14 ja chciałam mieć w przyszłości dzieci a po tabletkach słyszałam że to różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, to życie jest cholernie niesprawiedliwe... Bzykamy się z mężem od roku z myślą o potomstwie i nic, a Ty taka zabezpieczona i wpadka. No rzesz... 😠 Po drugie, to nie rozumiem dlaczego wszyscy piszą, że jak już ciąża i dziecko to koniec życia... Wiadomo, że jest trochę inaczej, czasem trudniej, ale od razu rezygnować z siebie i ze wszystkiego? ja sobie nie wyobrażam, że z pracy zrezygnuję, bo dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuzjkompetnienic
Może się to wam wydać śmieszne, ale ja się miałam zająć globulkami a on gumką. I zgodzę się z tym, że życie jest cholernie niesprawiedliwe kotko. Dlatego bym nie usunęła. Zawsze myślałam o tym że chcę mieć w przyszłości dzidziusia, ale nie w tym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale może to fałszywy alarm
???? mi dwa razy test wychodził pozytywny i nic...ciąży jak nie było tak nie ma...Idź do lekarza nich potwierdzi, może się martwisz na zapas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuzjkompetnienic
Nie jestem z tym facetem i chyba mu nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ja tylko gumka :( ale chyba mój czas przydatności od spożycia ;) już minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry autorko...ja miałam w klasie 2 dziewczyny w ciązy na rok przed maturą...obie płakały, lamentowały a bo rodzice, a bo szkoła, a bo młodość, studia, plany itd.... Rodzice z domu nie wyrzucili, obie studia pokończyły, dzis ich pociechy to 13-latkowie a one...życia używają, bo wciąż młode:) życzę i Tobie,żeby się wszystko poukładało jak należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł kitty
nie jestes z nim, a uprawialas seks? o boze, gdzie sie podzialy pozadne dziewczyny, wyginely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sal;djkasj
no to wychowasz je sama!!! tak jak ktoś już pisał idź do lekarza i zrób badanie dla pewności może to fałszywy alarm! a tak na marginesie ten chlopak ma ptrawo wiedziec ze zostanie ojcem tez mial w tym swoj wklad!! nie mowie o slubie bo jezeli sie rozstaliscie i nic do siebie nie czujecie to bezsensu ale pomoc ci w wychowaniu dziecka zawsze moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuzjkompetnienic
heloł kitty Seks uprawiałam jak z nim byłam, a przez parę tygodni może się dużo zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł kitty
w takim razie zwracam honor, ale uważam, że powinnaś go poinformować. tylko tak jak któraś z poprzedniczek napisała - najlepiej pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×