Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabieg keratynowy na włosy kręcone?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, mam kręcone włosy, słyszałam, że ponoć jest taki zabieg keratynowy, który odżywia włosy, wygładza, ale jednocześnie skręt jest zachowany, tylko włosy się nie puszą. Czy orientuje ktoś się po ile taki zabieg i gdzie go można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie zabiegi keratynowe nie są zbyt dobre do włosów. Łatwo o przeproteinowanie, a efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Polecam zainwestować w dobre maski i odżywki do włosów np. z Biovaxa czy jakieś z olejkiem arganowym. Dołącz do pielęgnacji oleje i serum i włosy będą idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia czy coś takiego w ogóle sprawdziłoby się na włosach kręconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast eksperymentować i zastanawiać się, najlepiej iść do fryzjera - on zbada włos i najlepiej doradzi. Obędzie się bez niespodzianek, dramatu i łez. Jeśli jesteś z Warszawy, polecam salon Shake Your Head Grzegorza Dużego - mają tam swoje autorskie preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd te opinie, że zabieg keratynowy nie jest dobry dla włosów. Właśnie jest super. Uzupełnia ubytki we włosach które są zniszczone i dodatkowo je prostuje albo wygładza, zależy jak mocna keratyna została użyta. Miałam na włosach amazon keratin już kilka razy i zawsze trzymało się dobrze, a włosy wyglądały ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×