Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczęli mi się podobać dojrzali mężczyźni

Polecane posty

Gość gość

Tacy 45+. Zawsze miałam lepszy kontakt ze starszymi od siebie ludźmi, ale nigdy nie przekładało się to na sferę uczuciową. Podobały mi się osoby w podobnym wieku i było ok. Niestety od pewnego czasu zauważyłam u siebie wzrost panami, którzy mogliby być moimi ojcami. Przyznam, że niepokoi mnie to, gdyż tacy mężczyźni są zazwyczaj żonaci, dzieciaci i jeżeli chcą młodej kobiety, to przeważnie jedynie na seks. Czy jest jakiś sposób, żeby znowu zacząć myśleć o tych wiekowo zbliżonych do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek tatusiu pokaz co masz w srodku. masz dusze? :classic_cool: yebanego neka szarpalabym bezdyskusyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku, nie masz nic sensownego do napisania, to nie zaśmiecaj tematu. Nie rozumiem takich trolli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek ty juzz taki statusialy 40latek, alez ten czas leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
moze spotkaj sie z jakims starym dziadem kilka razy to od razu sie przestawisz na mlodych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym to stłumić jeszcze zanim na poważnie się w kimś takim zakocham. Obecnie podoba mi się facet po 50, nie jest jakimś przystojniakiem z wyglądu, ale ma seksowny sposób bycia, dużą charyzmę i zbliżone zainteresowania do moich. Wiem, że ja też mu się podobam, ale zarazem wyczuwam, że liczy na romans pozamałżeński, a coś takiego dla mnie nie wchodzi w grę. Stąd staram się go unikać, co łatwe nie jest (mamy wspólnych przyjaciół przez co non stop na siebie wpadamy). Z wcześniejszymi było podobnie. Nic więc dziwnego, że chcę się przestawić z powrotem na mężczyzn do 35 roku życia włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobaja mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, macie wspolnych przyjaciol po piecdziesiatce:D provo i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że trzymam się z ekipą, w której są starsze osoby ode mnie (po 30 i 40 głównie, po 50 są dwie), więc daruj sobie komentarze, że to prowokacja. Ja od dziecka byłam dość poważna i ciekawsze wydawały mi się rozmowy ludźmi starszych ode mnie. Taka stara dusza ze mnie, mimo tych 28 lat na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie ty tych znajomych poznalas:D? pewnie na studiach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez forum turystyczne. Wszyscy mamy wspólną pasję, jaką są góry. Poza tym znam wielu starszych ludzi dzięki różnym imprezom kulturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dojrzalych tez trzeba bardzo uwazac bo lubia manipulowac kobietami, sadza ze sa starsi , madrzejsi wiecej w zyciu widzieli, i bawia ich glupie nawine kobietki, i lubia takie wykorzystywac, manipulowac nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj linka do tego forum turystycznego. Chetnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam właśnie. Ten, który mi się podoba obecnie, wydaje mi się właśnie takim typem, o jakim piszesz. Czuję, że chce sobie moim kosztem zrekompensować braki w swoim małżeństwie, a mnie bycie czyjąś kochanką nie odpowiada. Stąd chęć ucieczki i zakochania się w kimś w podobnym wiekowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to tylko zonaty, rozwodnik albo wdowiec.reflektujesz na takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam wyraźnie, że nie i dlatego chcę z powrotem zainteresować się młodymi. Nie mam potrzeby komplikowania sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54 - A po co ci to? Jesteś miłośnikiem gór? Śmiem wątpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 23:54 - A po co ci to? Jesteś miłośnikiem gór? Śmiem wątpić... x a to forum tylko o gorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek dawaj mi tu twojego kut.acha 40 letniego. zabawim sie :classic_cool: kiedy sie wymasujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×