Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tim67

Zagęszczanie włosów

Polecane posty

Gość tim67

Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was. On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/ Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam taki sposób ! serum w ampułkach ! Kosswell Koxidil Regenerate Serum przeciw wypadaniu włosów, które skutecznie walczy ze zmianami powodującymi wypadanie włosów. Jego aktywne składniki poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów, zwiększając ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania. Należy stosować po umyciu bezpośrednio na skórę głowy delikatnie masując przez ok. 1 min. nie spłukiwać. Polecam włosy są mocniejsze bardziej gęste i nie wypadają ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek! www.facebook.com/pages/Przed%C5%82u%C5%BCanie-w%C5%82os%C3%B3w/551006111585042 Czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek! www .facebook.com/pages/Przed%C5%82u%C5%BCanie-w%C5%82os%C3%B3w/551006111585042 Czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka12
oj tak @demulgator great langths to jest najlepsze przełużanie włosów na świecie ;> super personel i mega profesjonalizm :) ja robiłam włosy w poznaniu i polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić nowość - szampon zagęszczający z diosminą. Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej. Efektem tego jest wzmożony przepływ krwi, a to z kolei oznacza więcej substancji odżywczych dostarczonych do komórek macierzystych włosów. Włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość. Nasz szampon działa nie tylko podczas mycia głowy, gdyż diosmina pozostaje w porach skóry głowy nawet po spłukaniu wodą. Powoduje to lepsze, długotrwałe ukrwienie cebulek włosowych i zauważalny efekt zmniejszenia się ilości włosów traconych w czasie czesania – już po 2-3 zastosowaniach. Trwały efekt zagęszczenia otrzymujemy po ok. 2-3 miesięcy. Możesz napisać maila po więcej informacji: kolagencolway.sklep@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Ja miałam osłabione włosy z tendencją do wypadania, ale skutecznie pomógł mi lotion Vitapil, który dobrze stymuluje włosy do wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilula
a ja polecam mocno włosy Great Lenghts! przedłużałam nimi i zagęszczałam metodą keratynową i jestem zachwycona efektem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abczdrowie

Najlepsze i jedyne skuteczne ampułki Kosswell! Stymulują wzrost włosów i hamują ich wypadanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po konsultacji z trychologiem w Miraflores zdecydowałam się na laserowe zagęszczanie włosów, efekt wow - panie wykonały kawał dobrej roboty, wszystko wygląda bardzo naturalnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii

Moja koleżanka od 3 lat nosi taki system zagęszczający włosy, bo miała wypadek i straciła włosy na czubku głowy. To wyglądało strasznie, po bokach i koło uszu bardzo długie włosy, a na środku takie jajo i teraz ma coś takiego zapinanego na mikroklipsy na czubku i to fajnie spływa na dół. Robiła to w Wawer Clinic w Warszawie, bo w sumie to sama ją tam podwoziłam na Zwoleńską. Wiem, bo zapisało mi się w pamięci wyszukiwania trasy. Tu jest link: wawerclinic.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również robiłam włoski w Miraflores i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, naturalne włoski nie są obciążone a co najważniejsze to ubytki zostały wypełnione 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×