Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakopane z dwulatkiem w maju ?

Polecane posty

Gość gość

Byłyscie w maju w Zakopanem ? jest duzo turystów ? Jak szlaki ? czy może byc nadal snieg w górach ? oczywiscie po wysokich górach chodzic nie bedziemy ale czy warto wówczas tam jechac ? Niestety mąż nie dostanie urlopu od czerwca do pazdziernikaa wiec wakacje w maju lub w pazdzierniku . Ale wolałabym w maju .Byłyscie w maju w Zakopanem ? warto jechac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Ja do Zakopanego co roku jeżdżę ale jestem tylko latem w lipcu bądź sierpniu ale latem też jest ogólnie zimno z wyjątkiem kilku upalnych dni od czasu do czasu ja już tyle szczytów zdobyłem ps ja mieszkam w takiej wiosce nie będziesz wiedziała gdzie trochę się zdradzę to wioska koło Namysłowa chyba już wiesz mniej więcej gdzie ale nie będziesz wiedziała z której strony Namysłowa jak chcesz to w maju jedź do Zakopanego latem chyba najlepiej jechać w lipcu bo wtedy w zakopcu jest najcieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam w Zakopanem z początkiem czerwca był mniejszy tłok i akurat pogoda nam dopisała chociaż jeszcze widac było w wysokich górach śnieg, w maju jak i w czerwcu ceny hoteli i pensjonatów są niższe. Jesli chodzi o dwulatka to do Zakopanego jeżdzą rodzice z jeszcze młodszymi dziećmi nawet w wózkach jest dużo szlaków gdzie można iść z dzieckiem chociaż trzeba być przygotowanym na noszenie malca na rękach to zresztą zależe od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
w Zakopamen mjest mnóstwo turystów w okresie Bożego narodzenia .. W maju jest na pewno mniej ..Czy warto tam jechać ? Trudno powiedzieć .. Według mnie nie , byłem 2 razy nic ciekawego tam nie ma 2 latek i tak nic nie będzie pamiętał z tej podrózy wiec dla niego to bez różnicy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
POwiem tak lubie małopolske , ale zakopane jest dla mnie przereklamowane .. Znam ciekawsze miejsca w tym województwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
A co myślisz o tym by jechać w Maju w okolice pieskowej skały ? Turystów będzie sporo , ale ten region świetnie sie prezentuje o tej porze roku.. Ja bym wolał własnie tam pojechać .. w pieskowej skale nigdy nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł. Zakopane jest bardzo piękne. Kilka razy tam byłam i zawsze byłam bardzo zadowolona. Możecie wypożyczyć nosidełko, aby wam i maluchowi było bardzo wygodnie. Noclegi w Zakopanem znajdziesz http://otonoc.pl/noclegi-Zakopane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Jak trafi się na piękną pogodę to na prawdę Zakopane jest cudowne w maju :) Z resztą Zakopane cały rok jest cudowne :) Jedzenie, klimat, ludzie. Ma to w sobie coś specjalnego :) Polecam Karczmę po Zbóju jak będziecie chcieli zjeść coś pysznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedź do Nosalowego Dworu. Zawsze uśmiechnięci, pomocni, ze specjalnym menu i atrakcjami dla malucha. Ja jechałam nawet z młodszym brzdącem i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonia44
a nie lepiej w okolice Zakopanego? może na przykład Murzasichle? większy spokój, a widoki piękne :) ja byłam z nieco starszym dzieckiem i wynajmowaliśmy apartament na bookaparcie w bardzo przyjemnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka001
My byliśmy w Białce Tatrzańskiej w maju, tyle, że po weekendzie majowym. Też mieliśmy wynajęty apartament przez Bookapart. Było miło i jeszcze spokojnie, ja byłam zadowolona z pobytu. Zakopane odwiedziliśmy tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że na majówkę trochę osób jedzie do Zakopanego. Na stoku widziałam pary z małymi dziećmi w takich specjalnych nosidełkach. :) dodatkowy trening z obciążeniem ;) noclegi Zakopane znalazłam na portalu www.nanocleg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane warto odwiedzić o każdej porze roku. Poza sezonem jest lepiej, gdyż jest o wiele mniej ludzi, przez co można lepiej wypocząć. Pozdrawiam z biura podróży Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lileczka36
Jest mnóstwo atrakcji dla takich dzieci. Ważne abyś nocleg miała blisko takich miejsc. Dlatego najlepiej zatrzymaj się w apartamencie DELUXE. Jest on nie tylko dobrze wyposażony, ale także w ciekawej okolicy, dzięki czemu szybko znajdziesz coś dla dzieci. Dodatkowo to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie - na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×