Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marchewella

Zakup latopa - rozterka

Polecane posty

Gość marchewella

chciałabym kupić laptopa, max do 2000zł. zastanawiam się nad toshibą (znalazłam śliczny biały model) i ewnetualnie vaio, tyle że vaio znacznie przekracza mój budżet ;/. chciałabym, żeby komputer był biały, będę go używać głównie do prac biurowych, czasem obejrzę jakiś film, muzyki za dużo na komputerze nie słucham. możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresuj się jeszcze Acerem (sam używam, jestem fanem tej firmy, stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny, ja za swojego dałem 2400, a hulają wszystkie nowe gry w najwyższych ustawieniach, ogólnie mówiąc mocarz). Toshiba też zawsze spoko, choć znam jedynie z opinii innych. Miałem kontakt przez krótki czas też z laptopem firmy Dell i z tego co słyszałem od innych to bardzo sobie chwalą tą firmę. Tu masz bardzo dobry model Acera za 2010 zł http://avans.pl/acer-notebook-acer-aspire-5560,id-29807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortelgoo
Vaio bym sobie podarował - moim zdaniem to przerost formy nad treścią. fajna biała Toshiba, w Twoim przedziale cenowym: http://notanio.pl/szukaj/TOSHIBA_L750 powinnaś być zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje DELL
moja siostra ma DELLA i kolezanka tez sa bardzo zadowolone ja bym polecala ci własnie laptop tej firmy napewno sie nie zawiedziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, żeby był biały, a procesor, pamięć itp. nieważne, no ciekawe podejście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuhhbb
różowy futerkowy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie idiociiiiiiii
żaden dell zaden acer radzicie autorce kupic shit tylko po co ? złosliwość polaczków ? sony vaio godny zainteresowania lub gdy potrzebujesz mało awaryjne i z mocna obudową lg jednego i drugiego posiadam , jestem bardzooooo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendi lola
mój acer wysiadł po 2 latach, matryca padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy
10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewella
na procesorach i pamięci się nie znam dlatego właśnie prosiłam o radę. jak ocenicie tą Toshibę od carakali? pod względem parametrów? bo jeśli chodzi o wygląd i cenę to mnie bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka wie ...
znalazlam opinie uzytkownikow sony vaio ktore tu ktos bezczelnie zachwala ;_))))) podobno nie ma serwisu w Polsce ..... Powiem tak : współczuje osobom, które kupiły sony vaio :( niby wygląd i opis piękny ale ogólnie tragedia Laptop od zakupu już trzy razy był na gwarancji najpierw HDD później nagrywarka i pęknięta obudowa Teraz znowu mi siadła mi nagrywarka tyle że już laptop jest miesiąc po gwarancji zadzwoniłem do obsługi klienta to pan mi powiedział że nic nie da się zrobić i dodał że tak to jest z elektroniką błuhahah Mam jeszcze w domu trzy laptopy asus acer i hp wszystkie są starszej generacji i oczywiście wolniejsze , ale jeżeli chodzi o niezawodność to biją na głowę vaio nie poleciłbym tej marki ze względu na własne doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewella
ok, zdecydowałam, że wezmę to o czym pisałyście, ale troszkę z innymi paramterami: http://elektronicznyswiat.pl/produkt/40363-toshiba-satellite-l750-1xt-b960-15-6-6gb-640gb-int-bt-bsy-psk1ye-021003pl-6-wysylka-gratis.html. kosmetyczka wie skutecznie mnie wyleczyłaś z sony vaio :). zresztą laptop to laptop, nie ma co przepłacać i płacić głównie za markę a ta toshiba naprawdę ładnie wygląda no i jest naprawdę tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkawie.....
ciesze sie ze ci pomoglam....toschuba jest niedroga i tak jak sama wspomnialas fajna...milego uzytkowania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja toshiba po 2 latach
nadaje się na smietnik po kolei padało stacja dysku , zawiasy, szyba popękała po bokach system non stop zawieszony , odpalała do 45min nawet po zmianie systemu na nowy , ciężko chodzi wskaznik myszki nigdy w zyciu toshiby to bublowe zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy
Biały lap to idiotyzm.... Nawet pojebane apple od tego odeszło. I robi srebrne. Nigdy nie zrozumie chorej apple mody. Gdzie znacznie bardziej funkcjonalny bo już szkoda gadać że lepszy sprzęt można kupić za 1/2 kasy. Lepiej już kupić czarny i okleić według upodobań. Jak to mówią klienta nasz pan a za 6 miesięcy czemu nie chodzi... Czemu ten tandetny hiński plastik mi pękł. 10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy
Dawno mnie nie było i tak teraz jeszcze zerknołem.. 99% producentów wyjeło napęd z lapa wiesz dlaczego ?? BO SIE PO 6 mieś każdy jebał. A tu zwala ktoś na vaio. Akurat model za 2500pln byłby dla ciebie najlepszy na rynku jęśli tak bardzo musiał być biały. Serwis vaio jak najbardziej jest w pl. Hdd sie psuje jak każde jeśli nie masz ssd i ruszasz laptopem np na kolanach. Zniszczenie obudowy świadczy o tym jak najbardziej. Ciesz się że ci wymienili. Strasze asusy acery i hp to jest tragedia akurat :) Zawiasy albo zjezdzajace albo wychodzące bokiem. Chyba że porównujesz biznesowki nc4200 z nowymi lapami np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewella
no ale mój limit to 2000zł więc biorę to: http://elektronicznyswiat.pl/produkt/40363-to shiba-satellite-l750-1xt-b960-15-6-6gb-640gb-int-bt-bsy-psk1 ye-021003pl-6-wysylka-gratis.html. nie chcę też jakoś szaleć z tym laptopem więc mam nadzieje, że długo będzie mi służył. a jak jest z naprawami toshiby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy gadacie, że acer słabe czy toshiba i dell zawodne? Czytacie jakieś fachowe testy? Akurat z sony vaio to prawda, nie ma serwisu w polsce, wiec jak ci się cokolwiek zrypie, to wysyłasz kompa za granicę i czekasz bóg wie ile. Tutaj masz całkiem niezły model toshiby, polecam http://www.magicznaplaneta.pl/toshiba-notebook-toshiba-l750d-14n,id-29898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Zdecydowanie Sony VAIO... Mam, jestem zadowolona, ładny i wygodny... ładnie odtwarza filmy, bataria długo trzyma... tylko trzeba uważać żeby nie upadł, bo wymina obudowy zaczyna się od 700 zł w wersji 13 calowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocniczka
W sklepie z Krakowa, nazywa się ITTR ( www.ittr.pl nie wiem dla czego na stronie nie ma laptopów, trzeba kontaktować się telefonicznie ;P ) znajdziesz bardzo tanie laptopy SONY Vaio, dodatkowo Pan który sprzedawał mi laptopa dał mi spory rabat w porównaniu z cenami w innych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz i dwa i...
Ja uwielbiam design Lenovo - typowo kobiece laptopy z dobrymi bebechami w środku. Mam ochotę się nawet skusić na jeden model, tyle tylko, że w konkursie x-kom. Nawet gdzieś tu na forum przeczytałam, ze mają tam Lenovo do wygrania. Mi to pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×