Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakupy allegro

Polecane posty

Gość gość

prosze uwazac na uzytkownika Karol22m na allegro uztkownik wielokrotnie oszukuje ludzi ( nie jedna opinia w internecie ktorych nie przeczytalem przed zakupem) , zaplacone za silniki , silnikow nie ma ;/niepolecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niszczysz sprzedajacemu opinie. allegrowicz ma 98% pozytywnych komentarzy i ani jednego w takiej sprawie, to dlaczego ty mu nie wstawisz? nie warto bezpodstawnie oczerniac allegrowiczy. powinni cie za to ukarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nikt nie usunie tego tematu skoro jedna osoba drugi raz taki temat zaklada i pisze klamstwa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech ja wiele kupuje na allegro i wiem, że roi się tam od oszustów, ale trzeba wiedzieć, ja ich rozpoznać. Tutaj macie kilka wskazówek http://naobcasach.pl/kupujesz-prezent-w-siec***oznaj-3-sposoby-na-to-aby-nie-dac-sie-oszukac/ - warto przeczytać, zanim się dacie naciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka83
Ja z allegro mam różne doświadczenia. Mogę za to polecić platformę http://www.tzch.pl/, która jest największą w Polsce platformą zakupową umożliwiającą zakupy w Azji. Kupując te same produkty na allegro płacimy więcej i dłużej czekamy na wysyłkę. Tutaj wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuje zakup lokówki z panasonica na allegro ale ze sklepu. da się jakoś wcześniej zweryfikować takiego uzytkownika? Nie mam konta na allegro, chce zakupić bez rejestracji. Sprawdzenie będzie możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie allegro skończyło się już niestety dawno. Jeszcze w czasach, gdy byłam w liceum znajdowałam tam naprawdę fajne i tanie rzeczy (czyli około 10 lat wstecz), ale teraz to porażka. Ostatnio szale mojej goryczy przelało to, że otrzymałam podróbkę pomadki MAC (zdjęcia przedstawiały oryginał, cena także nie była podejrzana, po prostu pochodziła z kolekcji nie dostępnej w Polsce, co popchnęło mnie do zakupu). W każdym razie allegro nawet nie zareagowało - założyłam spór, który nie przyniósł żadnego efektu. I powiedziałam sobie - nigdy więcej. Od tamtej pory robię zakupy jedynie w typowych sklepach internetowych producentów, ewentualnie w sprawdzonych drogeriach. Niemniej, ostatnio trafiłam na www.u-stock.pl (działa na zasadzie allegro) i skusiłam się na zakup drukarki, wylicytowałam za grosze - ekspresowa wysyłka, wszystko w jak najlepszym porządku. Dobry kontakt z portalem oraz sprzedającym. Więc mogę polecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie kupowałam na allegro, raczej nie mam do tej strony zbytniego zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×