Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość chce schudnac

prosze wpisujcie sie ile schudlyscie w jakim czasie ,jak to zrobilyscie Ja chce sie odchudzac skorzystam z waszych porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
jej ale wyzwisk przeszkodzilam w czyms jak to mam nie smiecic? wszyscy mamy rowne prawa nie widzialam takiego tematu powiem nawet cos wiecej tu jeden wielki temat to diety wiec moze wszystkie smiecimy ze ciagle piszemy o odchudzaniu i dietach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
Alicjo napisz cos wiecej:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
Alicjo napisz cos wiecej:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze nie przejmujesz sie tymi uwagami, czasami inni nie rozumieja jak ktos chce sie odchudzac:)Ja zaczynam diete kopenhaska w ten piatek, moge wyslac ci na meila dokladny rozpis diety, moja mama schudla na niej 7 kilo i chudnie dalej juz po diecie normalnie jedzac.Niestety dietka jest troszke rygorystycna:( Razem byloby nam lepiej:) Przylaczysz sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
To nie jest przypadkiem dieta 13-dniowa? Jezeli tak to mam ja w kompie juz znalazlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
Alicja znalazlam topik z ta dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
Ja dzis zaczelam dietowac Mam pomysl Moze Ty zacznij ta 13-dniowa a ja bede liczyc kcal a ja 1000kcal co? bedziemy sobie pisac jak nam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWULEK
Cześć dziewczyny, chciałabym przyłączyć się do Was i od piątku zacząć dietę... w sierpniu wychodzę za mąż i przydałoby się trochę zrzucić... Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek- ja zapraszam jak najbardziej do kopenhaskiej od piatku.Zgodnie z umowa bede codziennie sie stawiala i pisala jak mi idzie:)Milo bedzie jak sie do mnie przylaczysz:) Do chce schudnac- zgadzam sie na taki uklad- napisz wage wyjsciowa i codziennie piszemy jak nam poszlo i co zjadlysmy. O pokusach rowniez:)Mam nadzieje, ze razem pojdzie nam lepiej:)Wszelkie odczucia z dieta mile widziane- dzewczyny damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo i chce schudnąć - też będę sie meldować codziennie. Dzis mam w planach gotowy koktajl + 2 jabłuszka i 60 min na rowerku Moje gabaryty:-) 165/76:-( a jak u Was to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo!!!!! gdzie ja do Was:-( ja bym chciała ważyć własnie 58 :-) hmmm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dziś jem jeden gotowy koktajl i jakieś dwa owoce. Oprócz tego mam zamiar troche sie poruszać ( codziennie do wyboru: rower, stepper, skakanka) Zdecydowałam sie na tak ostrą dietę bo potrzebuję szybko schudnąć. ( wiem wiem jo-jo :-) ale mam rodzinną impreze i musze doprowadzić sie do porządku:-) PO dwoch tygodniach tej ostrej dietki mam zamiar przejsc na 1000 kcal. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo, jeżeli możesz prześlij mi na maila ditetę norweską, urodziłam dziecko i muszę wrócić dodawnej formy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo ja nie przepadam za jajkami:-( mam uczulenie po zjedzeniu jajeczka;-( wiec ta dieta odpada niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola..nic nie poradze:(Moze inna dietka?:)W kopenhaskiej niestety tez sa jajka, a myslalas moze o diecie plaż południa?Ja do niej przejde o zakonczenu kopenhaskiej. Znajdziesz ja na serwisie www.polki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ponizej jest ten temat poruszony i wlaczylam sie tam do dyskusji ale moge i tutaj.A wiec 3 lata temu wazylam 86 kg ( w styczniu) a w lecie tak otej porze roku wazylam 62 kg.Nie zazywalam zadnych srodkow .Jadlam i pilam wybrane przez sama siebie rzeczy.Jesli Was to interesuje to odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×