Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oburzona zarobkami lekarzy

ZAROBKI MŁODYCH LEKARZY SĄ SKANDALICZNIE NISKIE!!!

Polecane posty

Gość oburzona zarobkami lekarzy

Po porostu oburzające jakie pensje dostają ludzie, którzy poświęcili 6 lat swojego życia, ratują życie innego człowieka, nieraz nieprzytomni ze zmęczenia, biegający z jednej pracy do drugiej. A potem dziwić się że uciekają za granicę. Każdy polski lekarz (lekarz dentysta/weterynarz) powinien mieć na tyle godne zarobki, żeby nie musić uciekać na emigrację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona zarobkami lekarzy
Ester, Ty zdaje się jesteś dentystą szpital kliniczny - lekarz dentysta w trakcie specjalizacji 2200!!!! anestezjolog- 5tysięcy lekarz innych specjalizacji 3000 oczywiście wszystko zależy od regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona zarobkami lekarzy
nie lubię dentystów śmieszą mnie głosy osób, które nic nie wiedzą, ale do psioczenia pierwsi, dentysta dobrze zarabia jak ma gabinet, a dorobi się na niego w wieku jakieś 40 lat, a w przychodniach płacą grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie dentystow
w prywatnym gabinecie ile zarabia? Nie pisze ze swoj wlasny, ale u kogos, prywatny.. Konkretnie to np taka prywatna klinika stomatologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona zarobkami lekarzy
w prywatnej klinice, na pewno nie więcej niż 4tysiące, SKANDAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona zarobkami lekarzy
tak, 4 tysiące to bardzo mało dla LEKARZA! to niewiele więcej niż srednia krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojo lokja
ja poświęciłam na studia 5,5 lat swojego życia w innej dziedzinie, a zarabiam 1400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem marketingowcem
pracuje 20 h w tygodniu i mam 4200 zl na reke, wiec zgadzam sie, ze 4000 za caly etat i to jeszcze dla lekarza to gowniane zarobki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojo lokja
lekarz przyjmujący prywatnie ma 80-100zł za wizytę która moze trwać do godz, ja zarabiam 8 zł na godz wiec mnie nawet nie wkurzajcie|!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona zarobkami lekarzy
i co z tego że TY zarabiasz 8 Zł na godzinę? skonczyłaś medycynę? ratujesz ludzkie życie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szwagier jest ratownikiem medycznym, już dawno zarabiał ok.3 tyś. Od dwóch lat jest na kontrakcie i jego zarobki znacznie wzrosły. Lekarz, który z nim jeżdzi zarabia ponad 2t yś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona zarobkami lekarzy
życie i zdrowie - tak każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojo lokja
proszę Cię,,, piszę o psychologach, psychoterapetach, wielu lekarzy nie ratuje zycia a bierze 100zł za wizyte to jakiś obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona zarobkami lekarzy
ot polaczki niedouczone byle magisterka psychologa uważają za lekarza, śmiechu warte. A potem w CV napisze "mam dużą wiedzę ogólną" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el masazystka
ja tam jeste masazystka i nie narzekam mysle ze lekarze maja wrecz zaduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona zarobkami lekarzy
lekarz powinien na początek zarabiać minimum 15 tysięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, Lekarz w Polsce zarabia 5000 zasadniczej, 4500 za dyzury na ktorych spi, 2000 za prace w panstwowej przych. 3200 z prywatnego gabinetu (40 pacjentow x 80zl). Miesiac zamyka sie suma 15000 zl a sznowny pan doktor nawet zadko pojawia sie nawet na odziale. cala robota spada na pielegniarki ktore ukonczyly 5letnie studia a zarabiaja 1500 na reke. I co Pani na to??? A pielegniarka tez ma dzieci ktore sa glodne!!!!!!!!!!!!! Wiec prosze sie zastanowic zanim zacznie Pani podnosic rwetes o cos co nie ma niejsca. Za granice nikt nie ucieknie bo lekarz zarabia tylko 40% wiecej niz pielegniarka, a nie 10x wiecej. a obowiazkow np.w Wielkiej Brytanii lekarz ma duzo wiecej niz w Polsce i musi zapomniec o dowodach wdziecznosci i cieplym prywatnym gabineciku, gdzie nawek kasy fiskalnej nie ma!!!!!!!!!!!! Skandaliczne jest nazywanie kogos "nieduczonym polaczkiem" rozumiem musi byc Pani bardzo sflustrowana. Prosze o odpowiedzto podyskutujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takiej jednej polki
życzymy ci tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumniem czym mozna kierowac sie w zyciu, chcac aby jedna grupa zawodowa zarabiala 15000-20000 zl a inni zarabiali 1600 i za kazdym razem mowili dziecku, dzis zjesz chleb ze smalcem bo lodowka znow pusta, albo mamy dlugi wiec butow ci nie kupie... Pazernosc niektorych ludzi w tym dzikim kraju mnie przeraza, lekarze to bardzo zepsuta grupa zawodowa z nielicznymi wyjatkami. Grupa zawodowa ktora za nic ma etyke, innego czlowieka, moralmosc, zasady-liczy sie tylko KASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie rzeczy wkladaj do glowy swoim dzieciom zepsuci rodzice ktorzy sa lekarzami i posylaja je na medycyne z glowa wypchana durnym mniemaniem o sobie, ze jest jepszy bo jest na medycynie i tak bledne kolo sie zamyka. Czas na wielkie zmniany!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobki większości ludzi są skandalicznie niskie, a jeszcze niedawno słyszałam jak jakiś pan w radiu TOK wypowiadał się ze 1200zł w większosci środowisk to godziwe wynagrodzenie i wcale nie małe... nosz ja pierdzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie wielu lekarzy ma problem z lekami a szczegolnie z przeliczaniem dawek, wiec wielokrotnie pielegniarki robia korekte zlecenia bo inaczej byloby duzo przykrych przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takiej jednej POLKI
POPIERAM CIĘ - niech kurwy zdychają poprańce pseudolekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×