Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zatrzymywanie wody w organizmie

Polecane posty

Gość gość

Witam! Proszę Was o poradę. W ostatnich ostatnim czasie przytyłam ok 5 kg. Odzywialam sie tak jak dotychczas, pilam za to malo wody - wczesniej nawet 2, 3 l dziennie, teraz max 0,5 oraz wiecej cwiczylam. Czuję się opuchnieta, na brzuchu i boczkach zaczął odkladac się tłuszczyk, uda i biodra są większe. Myślicie, że może być to skutkiem zatrzymywania wody w organizmie??? Dodam, że nie mam opuchnietychyba kostek i dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozylam podobny temat na ogolnym , szok mam identyczne objawy jak ty , 5 kg w gore biodra uda jakby grubsze ale rece dlonie drobne kostki mysle lekko opuchniete .jestem aktywna fizycznie staram sie tez w miare mozliwosci madrze jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im mniej pijesz tym organizm bardziej magazynuje wodę, stąd obrzęki pij przynajmniej 1,5 litra wody / napojów dziennie unikaj mocnej herbaty i kawy bo odwadniają a przy okazji zrób badanie moczu i kreatyninę z krwi by sprawdzić czy nie masz choroby nerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli z nerkami nic i to nie tabletki anty to pewnie jak u mnie: niedoczynnosc tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarczycę sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdaczę nie straszcie! Mam nadzieje, że to tylko zwykłe zatrzymanie wody lub to, że się spasłam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymanie wody w organizmie spowodowane jest najczęściej jego zakwaszeniem.. to dość poważna sprawa, bo nasz organizm jest wtedy w bardzo złej kondycji, czujemy się fatalnie i nie możemy schudnąć. Warto się odkwaszać. Ja np. piję alkaliczną wodę, bo mam w domu jonizator od zdrowie-dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makulasiewicz
znam ten problem, często go miewam. kupiłem natomiast na próbę citrosept slim, mam nadzieję, że pomoże mi z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×