Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szparaga_ja

Zauwazyłyscie ze lustra w przymierzalniach HM wyszczuplają?

Polecane posty

:-) Nie jestem grubaskiem,ale u nich w przymierzalni,obojetnie w jakim kraju, jestem w lustrze chuuuda,a moja siostra,która ma ciut ciałka jest wyszczuplona do ideału:-) Zauwazyłyscie to? to w sumie smieszne,ale to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduchna
zauważyłam, dlatego cieszę się, że jest możliwość zwrotu ubrań, bo czasem w domu wyglądam inaczej niż w przymierzalni, i niestety nie lepiej ;) ale i tak lubię ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipek....
chwyt marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee-3-33
no niby tak ale te spodnie w orsayu to mają chyba na guliwerów ,chyba na koszykarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem swiatło
w przymierzalniach jest zazwyczaj okropne i nie wiem co to za chwyt marketingowy, bo ja zazwyczaj okropnie wyglądam w lustrze przymierzalni, więc nigdy sie tym nie sugeruję, po prostu mierzę czy rzecz pasuje na mnie i czy mi się podoba, a odbiciem w lustrze przymierzalni się nie sugeuje...bo w moim domowym wygladam dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmar333
koszmarne są przymierzalnie ,nie cieprie przymierzac spodni ,zawsze wychodze spocona i zła , jak nie za dlugie to za ciasne to za szerokie . a mój facet to sie tylko smieje i wymienia mi spodnie na inne. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tego nie zauważyłam. może za dawno w sklepie byłam :P :P :P chyba czas iść na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×