Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrosna kolezanka?

Polecane posty

Gość gość

Mam taka kolezanka, znamy sie z 10 lat, wczesniej bardzo czesto wychodzilysmy razem itp. Potem ona znalazla faceta i ja poszlam w odstawke, odzywala sie raz na dwa miesiace, nawet rzadziej. No trudno, mamy juz swoje lata i pewnie chce sobie zycie z nim ukladac. Jakies 5 miesiecy temu ja poznalam super faceta, przystojny, dobry, czuje sie przy nim wspaniale. Wyszlo tak, ze gdy ona sie o tym dowiedziala, chciala go bardzo poznac, zaprosila nas do siebie i po tym spotkaniu bardzo go chwalila. Potem odzywala sie coraz czesciej, wychodzila tez bez chlopaka i siedziala tak z nami sama. Jak mowilam ze moj facet mysli o dziecku (nie mamy kilkunastu lat), podniosla alarm ze przeciez tak wczesnie, zebym go hamowala itp. Jak dzwonil do mnie przy niej to mowila, ze jeszcze troche i mu przejdzie takie dzwonienie. Jak przy niej rozmawialismy o wyjeździe na zakupy to ona, ze pójdzie z nami. Dodam ze jej facet nie traktuje zbyt dobrze, brzydko sie do niej odnosi. Ona chwali sie do mojego faceta jak to w pracy jej super idzie, ze jest najlepsza, ze ja chwala, ze wszystko wie co i jak. On tez to zauwazyl, ze troche przesadza i nie polubil jej. Ona zabiega o kontakt ze mna coraz częściej i nie wiem co robic, widze ze zaczyna wchodzic buciorami w nasz zwiazek chce wszystko wiedzieć itp. Nie chce zrywac z nia kontkatu calkiem, ale nie wiem jak to ukrócić, zeby nie myslalam ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dasz rady ukrócic, bo kolezanka ma tupet i jest cwana. Zerwij czym prędzej, bo może rozwalić Ci związek - i nie będziesz miała ani faceta, ani koleżanki. I to szybko. Nie wiem dlaczego juz i tak dałaś sobie wejść na głowę. Broń swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jak ktoś wtrącił się w twoje sprawy kilka razy to już tak zostanie na zawsze i tyle. musisz ją odciąć na zawsze i zamazać wspomnienie od niej inaczej będzie ci się wtrącała we wszystko zacznie ciebie umniejszać dogryzać. koleżanka albo jest bardzo samotna, albo wlazła zabardzo na nieswoje terytotium i trzba ja przegonić raz na zawsze albo nie ma kultury i się nigdy nie nauczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj na nią. Przecież sama widzisz, że coś w tej znajomości jest nie tak. Odstawiła cię kiedy znalazła chłopaka, a więc prawdziwa przyjaźń to nie jest. Teraz, kiedy i tobie się układa (a u niej średnio) nagle tak do was lgnie. Bardzo możliwe że twój chłopak jej się podoba, nawet jeśli mu ufasz to na wszelki wypadek pozbyłabym się takiej koleżaneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.w. Odetnij sie od niej, bo wykręci Ci jakiś numer. Dobrze Ci życzę. Ona miała Cię w D. Jak jej sie układało, a Ty masz sie czaic jak to ukrócić?! Normalnie przestań sie z nią spotykać, albo spotykaj sie z nią na babskiej kawie BEZ swojego faceta! Bo widać ona jakby mogła to wlazlaby na Twoje miejsce- perfidne babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nic z tym nie zrobisz, będziesz się męczyła i co gorsza możesz stracić albo ją albo jego. Nie zastanawiaj się. Stopniowo, krok po kroku to zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.54 Nie każda kobieta chce każdego faceta, są ważniejsze rzeczy od kasy, które niektórzy znają, ale tylko ze słyszenia, pragną, ale nie maja odwagi po nie sięgnąć, odwagi życzę, przestań podszywać się pode mnie pisząc bzdury jako Lusia, Gienia do nich bardziej pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę się z taką osobą nie spotykać wogóle na kawę na nic. ona Ci nie da spokoju zobaczysz. wykorzystaj jakiś nieprzyjemny moment i utnij ją na zawsze jak będzie się dobijała to daj jej znać że ma się odczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wyżej mają rację, przechodziłam przez to samo. Na koniec pewnie jeszcze z Ciebie zrobi wariatke. Kurcze...ile bym dała za prawdziwa przyjaciółkę, która jest w stanie dać mi tyle ile ja jej, całe życie wszyscy mnie wykorzystuja i musze się odcinać..ktoś ma podobnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, pogoń frajera;) niech bierze te, które ślinią się na jego widok, ptasie mleczko z lodami bedzie miał poślizg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja koleżanka to idiotka, a ty jeszcze się nią przejmujesz i spotykasz na kawę. Nic dziwnego, że weszła ci na głowę. Sama na to pozwalasz. Zajdź w tą ciążę i nic jej nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×