Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośhwnwjwkwmnwnanć

Zbyt duże wargi sromowe do końca życia zostane dziewica!

Polecane posty

Gość gośhwnwjwkwmnwnanć

One są okropnie duże zawsze mi się wzynaja w majtki :( jak jeżdżę na rowerze to czuje ogromny dyskomfort. Porażka mam 19 lat i chłopaka on ciągle nalega na seks ale gdzie ja mu pokaże takie obrzydliwe długie wystające wiary... Do tego są jeszcze jakiejś ciemne. Porażka ma całej linii :( nie stać mnie na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty gadasz? skad ci sie wzielo ze duze sa gorsze czy brzydsze? a w rowerze zmien siodelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łam się, ja też mam wargi jak psie fafle. I w dodatku ciągle obszlumpione, ale się tym nie przejmuję. Jak komuś nie pasi, zakładam majty i robię delikwentowi lodzika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośhwnwjwkwmnwnanć
są gorsze , żle się kojarzą chłopakom. a na rowerze jeżdżę bez siodełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośhwnwjwkwmnwnanć
Co 4/10?-.- nie to nie prowokacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż te wargi, zrób foto i wstaw albo uciekaj lekcje odrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak twoje ciało komus sie kojarzy to nie twoj problem ale tego kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 19 lat przeszkadza ci to, masz kompleks? Odkładaj na operację skoro facet potrafi zarobić na pierwszy samochód(np za granicą) to kobieta śmiało może zarobić na wymodelowanie waginy czy powiększenie biustu jeśli swój uważa za zbyt mały i zle się z tym czuje. Przecież to nie kosztuje miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za ostatnią odpowiedz, tak zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do konca życia będziesz zależna od opini innych? jestes mlodziutka, bedziesz miec jeszcze niejednego chlopaka, chcesz powiekszac i pomniejszac te wargi w zaleznosci od tego jakie podobaja sie aktualnemu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie problem z wargami sromowymi. Gdy się kocha to za jego uczucia a nie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że wygląd warg nie ma znaczenia. Czasem mam tylko wrażenie, że ru/cham nietoperza między skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje ci autorko, bo to nie są żarty i nie dziwie ci się że masz taki kompleks. Moja była miała długie wargi sromowe i w dodatku ciemne, szczerze napiszę, że o robieniu minetki raczej nie było mowy, chyba że tylko kilka chwil przed seksem, bo mnie to zwyczajnie obrzydzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co się wypowiadasz pedale o rzeczach, o których nie masz pojęcia? Większe wargi sromowe mniejsze są jak kwiat. Bułka może się podobać. No ale tutaj należy już podejrzewać skłonnośc***edofilskie jeżeli jest warunkiem koniecznym. A ty autorko nie jesteś jeszcze gotowa do podjęcia współżycia. Masz pstro w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zarabiałaś nimi kasę to ci sie naciągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet231
Ale takie wargi sromowe sa rowniez zaletą :-) Czy ty myslisz ze facet ktory kocha Ciebie odrzuci cie dla innej pochwy ? Przez inną pochwę nie zajdziesz w ciąże ? Moze partnerowi penetrującemu twoja pochwe bardziej bedzie zalezalo na wzajemnym podnieceniu ? Palec w duzej pochwie to moze byc bardziej podniecajace :-) Jak sie partnerowi nie podoba pochwa nie musi jej ogladac. Pochwa sluzy do penetracji a nie na wystawę do muzeum :-) Z mojej strony bedac facetem nie interesuje mnie co kobieta ma miedzy nogami tylko jej osobowość , wyglad ogolny charakter Duszą kobiety nie jest pochwa,wargi czy łechtaczka tylko oczy, zapach i jej osobowość. Kobiete ceni sie za ogolny jej charakter. Wyglad zewnetrzny i sex dla niektorych jest wazny ale jak kocha ktos druganosobe nie ma znaczwnia. A jak sie facetowi nie podoba twoje intymne miejsce niech szuka sobie innej Penetrujac pochwe nikt nie patrzy na nia tylko wazne sa oczy partnwerki a partner moze piescic zawsze piekne piersi lub posladki :-) To pisze wszysko Ci facet :-) Mniew obrzydza penetrowanie o***tu, czy lodzik i mam z tego powodu sie powiesic jak baby to uwielbiaja. Wole tradycyjny sex bez jakis zabaw wargami czy łechtaczka bo mnie to obrzydza. Ale jak partnerka bedzie chciala miec pieszczone przerosniete wargi To trzeba ja zadowolic i już :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże wiszące wargi to podstawa tak kilkanaście cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duze wargi mogą byc rowniez podniecajace :-) Penis w otoczeniu duzych warg sromowych to sam midzik w seksie Mala cipunia jak niemowlaka wcale nie musi byc atrakcyjna dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor głupek a odpisujący jeszcze głupsi... haha przecież to facet jaja sobie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no podnieca go to i sobie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facec***iszą o pochwach a baby o penisach HA HA HA same lesbijki, cnotki prawiki i pedały HA HA HA normalnych tu nie ma HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat w swieta nudzą się gowniarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci/py z takimi warami zwyczajnie śmierdzą i nie da się tego lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. W internecie nie ma nikogo normalnego. Jedyna normalna osoba ktora znam nie ma komputera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiąż je sobie w supełek na znak dziewictwa. Zawsze to lepiej niż zostawic takie wiszące :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stąd powiedzenie -wisi jak u pisi-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMa3
Miałam problem taki jak Ty, pieniądze odłożyłam i zrobilam zabieg. Potem zeby sie wszystko zagoiło tak jak trzeba to stosowalam emulsje mucovagin. Kompleksu sie pozbylam i zabiegu nie zaluje. Nie robilam tego dla mojego partnera, ale dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×