Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temple

ZGUBIĆ BRZUSZEK - Wasze rady?

Polecane posty

Gość temple

Nie mam nadwagi, ale zawsze tyję w brzuszek :( Bardzo ciężko się go pozbyć, a po zimie jest go za dużo :) Proszę o podanie sprawdzonych metod, ćwiczeń, diety na pozbycie się nadmiernego brzuszka do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam ten sam problem!Ogólnie jestem szczupła. tylko ten przeklety brzuszek odstaje:( No coż ja z nim walcze hula hopem,rowerkiem w powietrzu,ćwiczenia z hantlami i basenikiem ...Narazie troszke spadł, ale ja nie chce troszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to z tym hula hop ?? to dowolnie sie kreci, czy jakos specjalnie?? no i ile dziennie gdziestak tzreba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he - własnie wczoraj zaczełam A6W ale obawiam sie, że mieśnie mięśniami, a tłuszczyk na brzuszku może pozostać.Mam paskudna oponkę i nie wiem jak skutecznie sie jej pozbyc - chodziłam na aerobik, robiłam brzuszki, ograniczam słodycze, a oponka jak była tak i jest. Czy ktos zgubił oponke po A6W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee....
ja robię już A6W 3 dzień dziś, w tamtym tygodniu zrobiłam 4 dni ale potem się rozchorowałam i teraz zacząłam od początku. Ale naprawdę efekty już widzę, szczególnie rano ( nie wiem czemu). Bardzo polecam, chociaż naczytałam się, że może być trudno wytrwać ale wcale nie jest tak naprawdę. Do tego ćwiczę jeszcze na gazelli i robię 20 pompek na wyszczuplenie ramion bo mam bardzo grubaśne, no i wczoraj zaczęłam robić ćwiczenie na uda, tzn. wykopy do tyłu( klęcząc na kolanach i opierając się na łokciach). Z resztą bardzo mi zależy na zrzuceniu 10 kg w ciągu postu, dziś rozpoczęłam dietę south beach, bardzo fajna dietka, tylko, że ja d drugim jej etapie już nic nie schudłam ale to zo wcześniej zrzuciłam trzymam nadal. Hehe rozpisałam się.... Buziaki Brzucholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki robilam od dawna,chodze na basen i aerobik ale nie widzialam takich efektów na brzuchu jak po W6W:)Świetne ćwiczenia:)Trzeba wytrwać przez 42 dni ale naprawde warto:)Lato sie zbliża więc zamierzam zacząc drugi raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej czy można np robić przerwe 1 dzień między ćwiczeniami bo ja czasem niemoge naprawde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W A6W można zrobić jeden dzień przerwy.Lepiej nie opuszczać bo nie bedzie efektów takich jak powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz mam dosyc
ja mam 15 lat jestem huda ale mam ogromny brzuch robie brzuszki od 2 tyg i dieta tez od 2 tyg ale nic niewidac moze powiem co ja jem na sniadanie to ruznie albo platki na mleko bardzo mala porcje albo mandarynke albo nic na obiat jem 330g jogurtu truskawkowego lub brokuly piej wode niegazowana i herbate cwicze codzien waze 51 na 159 ale moja waga sie waha raz 50 raz 51 a jak prubowalam zrobic te a6w to mi kapletnie niewychodzilo czy jak co dzien bede robila po 3 serie po 50 brzuszkuw to mi sie uda do przerwy zimowej mam zamiar jeszce biegac w piatki co o tym sadzicie blagam o odpowiedz z gury dzieki buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam dosyc - Twoj jadłospis nie przeraża, Ty nic nie jesz właściwie...Zabraknie ci witamin i tyle bedziesz miała ze zdrowia. Zacznij jeść więcej owocow i warzyw, ryby, chociaz chude mięso i duzo na tym nie utyjesz, nie popadaj w skrajności...Ćwicz i jedz racjonalnie, a Ty jesz tyle, że ablo nbędziesz miała efekt jojo, albo normalnie wychudniesz. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przeraża ile mozna założyć wątków o \"chcę mieć płaski brzuch\" :P ten przynajmniej jest odświezony, więc plus dla 15latki :) w ciagu ostatnich dwóch tygodni powstało chyba z 5 nowych wątków o brzuchach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, pracuję nad kaloryferem :classic_cool: niestety, im więcej ćwiczę tym mniej mi się mój brzuszek podoba, ale traktuję to jako fazę \"przejściową\" ;) jak już się fajnie mięsnie ukształtują, to będzie ok. zresztą, gdzieś narządy wewnętrzne mieścić się muszą, tylko lalki barbie mają idealne wcięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
no tak dzis kupilam sobie grahamki takie buleczki bo mam zamiar zjesc jedna poluwke a moze 2 :P bez masla z poledwica sopocka :P i opmidorkiem to na sniadanko a na obiad hmm jogurt lub brokuly a na kolacje 1 mandarynke tak bedzie lepiej ?? i czy od tego teraz nieutyje ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
sory nicki mi sie pomylily muj to taki a nie a ja juz nie mam sily :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz mam dosyc
zn ''a ja juz mam dosyc'' o lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz mam dosyc
ma ktos z was tu gg moze ?? to se popiszemy kto mi da sfoje gg ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim zainwestuj w słownik ortograficzny, bo ciężko strasznie się to czyta.. co do twojego \"stylu\" odżywiania - zaczniesz zatrzymywać wodę i waga będzie wskazywać więcej.. co do brzuszków - tysiąc milionów razy pisałam już o tym, co ćwiczyć.. są lepsze zestawy na brzuch. biegi jak najbardziej trzeba włączyć, plus do tego inne aeroby. i dieta, ale rozsądna nie taka - zagłodzę się na śmierć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
S_A_M_A_N_T_A to znaczy ze ten hlebek czyli moje sniadanie przez to przytyje ;o ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, przez to ograniczanie posiłków, jedzenie \"bardzo małych porcji\" albo nic - przez to organizm będzie się bronił i zatrzymywał wodę. ty chcesz zrzucić cm z brzucha tak? więc musisz jeść zdrowo (ogranicz syfowe żarcie, słodycze), minimalnie mniej jeśli chcesz, ale minimalnie, za to wiecej błonnika a mniej soli - i to już będzie wystarczająca dieta. żeby schudnąć trzeba ćwiczyć całe ciało równo - od tego są wiczenia aerobowe - spalające tłuszcz. na przykład biegi, basen, rower, aerobiki... brzuszki i ogólnie ćwiczenia na brzuch spowodują rozbudowę mięśni (jeśli to będą same \"normalne\" brzuszki to rozbudowę tylko jednej części jednego mięśnia) - ale one nadal będą przykryte tłuszczem.. dlatego trzeba spalać równomiernie (takie aeroby przydałoby się ze 2 razy w tyg po godzinie) jeśli już ćwiczyć brzuch - to brzuszki normalne, skośne i wahadełka, żeby wszystkie mięśnie pracowały. wg mnie najlepszym zestawem ćwiczeń na brzuch są ćwiczenia Tamilee Webb na brzuch. poza tym hula hop też warto pokręcić ;) nie głodź się tylko, bo to przyniesie zupełnie odwrotny skutek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
hmm.. to znaczy ze mam jesc normalnie ale ograniczac niekture zeczy to chcesz powiedzic ?? to moge jesc wazywka z patelni na obiad na podwieczorek jogutr a na sniadanie grahamke z polendwica ???? a potem bieganie moge co dzien oby deszcz niepadal bede biegala na poczatek po 30 min moze byc???? a wazywka z patelni moga byc ruwniez z ryzem ?????i czy po 2 tyg takiego jedzenia jak jadlam nieprzytyje jak zaczne takie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to wygląda o wiel lepiej. Przynajmniej będziesz jadła. Nie myśl, że unikaniem jedzenia zrobisz sobie przysługę. Lepiej podejdx do tego racjonalnie i na luzie. Jedz zdrowo i nie głoduj, ćwicz regularnie i juz masz efekty. Nie trzeba więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużo lepiej wygląda taka \"dieta\" niż nie jedzenie prawie niczego ;) ogranicz tak jak napisałam - fast foody, słodycze, smażone rzeczy - i już. staraj się jeść normalnie, nie ograniczać za bardzo, bo jak organizm będzie głodny to nie będzie dobrze pracował. ty nie chcesz schudnać 10 kg tylko aprę cm z brzucha ;) więc sporo błonnika (w ciemnym pieczywie jest, w pestkach różnyc, musli - poszukaj tego, co lubisz) i mało soli - bo to głównie przez nią gromadzi się woda w okolicach brzucha nie biegaj codziennie, lepiej już co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz mam dosyc
a np moze byc na sniadanko jutro tak jak zwykle czyli grahamka z polendwica i salata bez masla oczywioscie herbatka ciepla i na obiad troche ryzu z takim kotletem z piersi z kursczaka tylko ze jest z panierka i smazone w frytkownicy moze tak byc a potem bieganko :) lubie w zime jakos tak mi sie lepiej biega ale co do obiadu nieutuczy mnie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzuch wielki
nie ma rad na super oponke ktora sie zapuszczalo od dziecinstwa, jedyny sposob to odsysanie tluszczu, to powie ci kazdy lekarz. Mozna sie odchudzic do 45 kilo, i wtedy brzuszek bedzie plaski. Przy figurze typu "jablko" brzuszek jes, byl i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
ale ja sie pytam czy moze byc taki obiad a plaski brzuch milam w 5 podstawuwki potem zaczelam jesc slodycze np chipsy czekolady jescze na noc to co sie dziwic tetraz musze to zzucic ale ja sie pyatam czy taki obiad moze byc moze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
ma ktos tu sfoje gg albo podam sfoje napiszcie jak macie bardzo was prosze 12786094 napiszcie do mnie hce z wami porozmawiac tak a nie tak pllllissssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że może być taki obiad. ogólnie jedz normalnie, tak jak jadłaś, tylko bez tych słodyczy i fast foodów. jesteś na tyle młoda, ze organizm sams ie upora z metabolizmem i nie powinnaś tyć nie przejadając sie. jesć musisz normalnie, bo rośniesz i cały czas się rozwijasz, więc nie mowy o jakiejś diecie. ogranicz tylko sól bo wpływa na gromadzenie wody w okolicach brzucha, i więcej błonnika dodaj. i to wystarczy. nie musisz sobie rozpisywać ile będzie jeść i czego najlepiej - 3 większe posiłki i 3 przekąski, czyli razem 6 nie za dużych posiłków w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
niemusisz mi muwic niejem slodyczy ani fastfuduw w ryzu tez jest sul mam go niejesc ??? itak bede bo musze cos jesc a to co mialam dzis na obad bylo bardzo pyszne ryz z sosem mniam jescze mam pytanko moja siiostra je bardzo bardzo malo praktycznie nic czy ona potem przytyje 2 razy wiecej ??? zapomnialam dodac robie bardzo staranie brzuszki 3 serie po 20 powtuzen miedzy seriami robie 30 sek odpoczynku i 10 min rowerku 2 serie po 5 min i inne cwiczenia duzo by wymieniac ostatniop bardzo czesto gdzies codze i biegam dzis biegalam 3 razy a hodzilam caly czas :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×