Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alafin

zmarszczki palacza, jak sie pozbyc?

Polecane posty

drogie panie, czy ktoras sie borykala z problemem tzw zmarszczek palacza? moja mama jest juz po 50tce i ostatnio sie strasznie skarzy ze jej sie to pojawilo i caly czas sie poglebia. co mozecie doradzic? chce jej sprawic cos na urodziny a tyle o tym jojczy ze chyba najbardziej by ja to ucieszylo wlasnie. krem to chyba nie, ale moze jakis zabieg? bede wdzieczna za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze mozesz sprobowac przejsc sie do jakiegos salonu i spytac, tutaj to chyba nie ma zadnej kobietki co by miala juz takie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Myślę, że dla Twojej Mamy dobrym rozwiązaniem byłyby zabiegi Trilipo Maximus Med za pomocą specjalnej głowicy przeznaczonej do zabiegów wykonywanych dla polepszenia stanu skóry twarzy. Zabieg ten polega na masażu głowicą emitującą fale radiowe, dzięki którym natychmiastowo poprawia się napięcie skóry, a dodatkowo można wymodelować owal twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, cos takiego moze by pomoglo, bo te zmarszczki nie sa jeszcze jakies duze, tylko moja matka biadoli strasznie nad tym :D a czy to jest jeden zabieg czy seria? moze jakies kombo z innymi mozna zamowic na przyklad, taki calosciowy pakiet odmladzajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteście z Krakowa to zapraszam serdecznie do nas do Podgórskiego Domu Urody. Zabiegi takie jak Maximus mamy w pakietach, które są tańsze niż kupowane pojedynczo, a także specjalne oferty promocyjne, tak jak np. tu: http://www.podgorskidomurody.pl/twarz-anti-age/ Dla Twojej Mamy mogę polecić jeszcze karboksyterapię - nieinwazyjny zabieg polegający na wstrzykiwaniu pod skórę dwutlenku węgla. Jeśli macie wątpliwości - serdecznie zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivivka
Ten rodzaj zmarszczek jest dość trudny do usunięcia. ja próbowałam masaży, kremów i nic. Zastanawam się teraz nad tym zbiegiem https://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=156 - bo kosmetyczka pokazywała mi efekty przed i po zabiegu - to robiło różnicę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej nie palić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba stale nawilżać. Polecam Happy per Aqua Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mi bardzo pomogły kremy firmy sensilis, stosuję je już chyba kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów. np ten pod oczy świetnie się sprawdził, wyglądam znacznie młodziej: http://aptekajakmarzenie.pl/sensilis-eternalist-krem-odzywczy-oczy-przywracajacy-gestosc-skory-wygladza-kontur-oczu-jednoczesnie-zmniejszajac-opuchniecia-oczami-p-12252.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiły mi się dość wyraźne zmarszczki palacza i nie wiem gdzie się z tym udać. Myślicie, że w SCM estetic mi pomogą? Trochę się martwię, bo nie chcę wyglądać jakby mi przez dwadzieścia lat papierosy z ust nie wypadały. Widziałam ofertę tej kliniki a za miesiąc będę na kilka tygodni w Krakowie to może zapisałabym się wcześniej na jakąś konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia111a
A może jakieś wypełnienie kwasem? Ja sama to robiłam w klinice Efecta i bardzo sobie chwalę i personel i sam zabieg jak i efekty po nim. Uważam, ze naprawdę było warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie zabiegi na te zmarszczki, ja robiłam Plasma IQ w Anlaya Day Spa i ładnie wyrównał skórę w tym miejscu :) a myślałam że już się nic nie da z tym zrobić, a to bardzo nieestetycznie wyglądało. Zabieg mało inwazyjny i nie trwa długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age albo o starzeniu się skóry i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę będę bardzo wdzięczna :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji najlepszym prezentem chyba by był voucher do dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Wtedy mama na konsultacji ze specjalistą sama może zdecydować z jakiego zabiegu skorzystać, a ty już się nie musisz się nad niczym zastanawiać. Dla mnie najlepszym sposobem na wszelkiego rodzaju zmarszczki jest wypełnienie kwasem hialuronowym. Na przykład takim: www.techderm.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem byłoby chyba rzucenie palenia, ale jak już nie da rady, to wtedy pomoże suplementacja wit. C i używanie serum nawilżającego. Najlepiej też z wit. C i kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zmarszczki od palenia są już bardzo widoczne, to kwas hialuronowy za dużo nie pomoże... Najskuteczniejsze będzie zastosowanie botoksu już w tym przypadku. I tak, wiem, że teraz wszystkim się botoks nie najlepiej kojarzy, ale...są różne preparaty, różne gabinety i różni lekarze. Ci dobrzy naprawdę sprawią, że twarz nie będzie wyglądała na sztucznie naciągniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra201
Wiele osób paląc nie dba o to, że skóra przy takim nałogu przesusza się 100x szybciej. Trzeba bardzo dbać o nawodnienie, nawilżenie i odżywienie skóry. I najlepiej właśnie od czasu do czasu pozwolić sobie na jakieś zabiegi w gabinetach kosmetycznych, bo tam dopiero uzyska się kompleksowe odżywienie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja palę, ale stosuję peelingi i toniki (aby usuwać zanieczyszczenia), kupuję kosmetyki z kwasem hialuronowym, i co jakiś czas chodzę na zabiegi. Ostatnio byłam na serii zabiegów GeneO - tak aby przygotować się na lato, bo wysokie temperatury + palenie to bardzo złe połączenie, które może szybko wyniszczyć naszą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia58
spróbuj fibryny, bo jest jeszcze lepsza. Naturalna i nie jest droga w porównaniu z kwasem. Ja chodzę do dr Więcek w Krakowie tle.698115115, wg mnie świetna, bardzo dokładna, miła, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubusia

ppalę od 15 lat, w pewnym momencie zaczły mi się przy ustach zrobić zmarszczki tak zwane "zmarszczki palacza", mojej mamy, która pali to nie dotkneło, mnie niestety TAK :(. Czytałam sporo o tym na forach i widzę, ze tu jest podobnie, ze polecana jest P.Beata Dethloff, właśnie po przeeczytaniu sporo pozytynych opinii o niej poszłam do niej i to prawda. JEST GENIALNA, bez 2 zzdań zna się na zabiegach estetycznych. Ogarneła moje zmarszczki w ciagu 2 zabiegów :)))!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandzaro

swietny na zmarszczki palacza jest Kolagen Doppelherz, przy okazji to suplementacja witaminowa wiec podwojnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Słyszałam od mamy, że ten Kolagen DH naprawdę jest super, u niej się sprawdził i dał szybko efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dino

no, 3 miechy i elegancko ten z dopela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja
Dnia 10.03.2019 o 15:39, Gość dino napisał:

no, 3 miechy i elegancko ten z dopela

a gdzieś można o tym pocztać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanel098

Tylko kreemy i kolagen! Doppelherz ma swietny, sama zażywam i polecam! działa to genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia

Doppelherz faktycznie składowo chyba najlepszy, bardzo mi podszedł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda

Każdy poranek zaczynam od wody z cytryną, świetnie wpływa na trawienie i cerę 🙂 Do tego kolagen doppelherz i naprawde czuje sie w świetnej kondycji, a twarzy praktycznie nie maluje - bajeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woltownica

ja nie palę, ale kollagen beauty od DH jest naprawdę pomocny jeżeli chodzi o zmarszczki i poprawę cery w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×