Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

związek kobiety z gejem

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Piszę z dziwnym pytaniem. Czy była któraś z Was w związku z gejem? Otóż spotkałam ostatnio geja, który mi się nieziemsko podoba. W ogóle w szoku byłam, że jest gejem! Od słowa do słowa to wyszło na jaw, ale przyznał też, że mu się podobam i to nie jest tak, że jest takim stuprocentowym gejem, nawet jeśli do tej pory spał tylko z facetami. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy faceci udają gejów, tylko po to żeby dziewczyny udowadniały im, że nimi nie są. A jak zjawi się kolejna do ******** to przerzucają się na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, dzięki za informację. Nie sądzę, żeby to był ten przypadek. Nie przyznał się od razu, a wyszliśmy od przyjaźni. Ja od początku byłam bardziej skłonna coś z nim robić, więc nie musiał się uciekać do żadnych sztuczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest dziwna sytuacja. Jeśli był gejem to najpierw niech zrobi badania żebyś sie czymś nie zaraziła. A co jeśli kiedyś stwierdzi że jednak woli byc gejem. A jeśli udawał to też dziwny sposób żeby być blisko kobiety. Jesli masz wybór i nie jesteś zakochana to ja bym zakończyła tą znajomość i nie komplikowala sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Nie ma czegos takiego jak przestanie bycie gejem i przerzutka na kobiety ,gosciu albo chce sprobowac jak to jest z kobieta ,moze ma nacisk rodziny zeby sie ustatkowac ,a moze go jego byly wykorzystal ,a Ty jestes plastrem ,nie pakuj sie w to bo znajac zycie on znowu zacznie lizac palki ,a ty zostaniesz ze zlamanym sercem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chce zakamuflować gejostwo przed bliskimi pewnie z obawy przed ich reakcja. Będziesz jego alternatywa, zabezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz przeciwnie. Jego rodzina wie, że jest gejem i raczej to ze mną się nie obnosi. O badania chorób wenerycznych już prosiłam, ale nie dlatego, że jest gejem, tylko dlatego, że prowadził dość rozwiązłe życie seksualne. Nie można przestać być gejem, ale jednak każdy jest w jakimś stopniu bi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak każdy jest w jakimś stopniu bi... nie kazdy, poza tym większosć facetów bi, kończy własnie jako geje i rezygnuje z kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spoko, jesli bycie z ładnym facetem ci wystarczy w zwiazku, nie zalezy ci na seksie, nie jestes zazdrosna i spokojnie mozesz czekać w domu jak facet wychodzi na randkę z jakimis kolesiami, to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile mężczyzn, którzy są w związkach małżeńskich jest bi. Miałam kiedyś kolegę, właśnie bi, miał żonę, dzieci , czasem tylko zabawiał sie z kolegami tez żonatymi, o czym żona oczywiście nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi w życiu poznaje sie różnych, nie mamy wyboru towarzystwa gdy jest sie na delegacji. Często i gęsto nikt nie odkrywa kart w swoim najbliższym towarzystwie. Takie zwierzenia można usłyszeć tylko bardzo daleko od domu i na dodatek od osoby z całkiem innego zakątka kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bardzo zależy mi na seksie! No i on też ma na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla geja nie stanie... w pozycji od tyłu on wolałby być z przodu zrozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie my staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba odroznic geja od bi. Geja przy kobiecie nie rusza, chocby to byla najpiekniejsza kobieta swiata i chetna. Co innego "bi" - tu skubnie, tam skubnie. Lubi miec zone (dom zadbany, obiad na stole, swieta fajne, potomek) oraz "kolege". Wiekszosc tych o ktorych mowimy ze 'geje" (niektore gwiazdy) maja przyjaciolki-przykrywki, czesto chlopiece. Czesc sie zeni, ma dzieci i duuuuzo przygod z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale takich stuprocentowy homo to nie ma. Przecież każdy czuje przyjemność mechaniczną. On jest gejem w takim sensie, że nigdy nie miał dziewczyny, tzn nie był z dziewczyną, a z facetami tak. Nie brakowało mu kobiet, ale ze mną chciałby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×