Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warmach

Związek z starszą kobietą

Polecane posty

Poznałem kobietę 30 letnią, podczas gdy ja mam 20. Rozmawia nam się super, spotkaliśmy się parę razy, ale powiedziała mi że jestem dla niej za młody. Mimo wszystko oznajmiła że gdybym był troche starszy to nie było by problemu. Tłumaczyła się że poznam młodszą dziewczynę ale ja chcę ją poznać. Obawiam się że boi się zaryzykować i opinii ludzi którzy zobaczą ten związek. Co mam w tej sytuacji zrobić? Ja jestem gotowy się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie, nie dziwię się kobiecie, jesteście na innych etapach życia. Sam mialem kiedyś 20 lat i wiem jak potem się człowiekowi zmienia. Ona ma już mniej więcej ustabilizowaną sytuację i wizję życia, a Ty dopiero co maturę zrobiłeś, i choc wierze, że możesz być jak na swój wiek dojrzały, to pewne rzeczy trzeba przeżyć i nie da się tego przyspieszyć. Te 10 lat róznicy byłyby mniej znaczące, gdybyś miał 30 lat a ona 40 - z czasem ta róznica zaczyna maleć oczywiscie w kategoriach mentalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda,choć 10 lat to dużo, to jednak jakoś do przerobienia, najgorzej, jak 20 lat różnicy - wówczas to zamienia się w jakieś matkowanie... Zwykle prawiczki wchodzą w takie relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze tematów założysz zboczeńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ale widać ewidentnie by chciała spróbować, nawet po pierwszym spotkaniu sama się przytuliła i dała buziaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz sama jestem w związku z 10-letnia różnica wieku ale mamy o 8 więcej niz Wy. Musiałbyś być bardzo dojrzały by się odważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem gotowy. Mógłbym się poświęcić ale najgorsze że jej to nie przekonuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie miała 40 zmarszczki, i ją zdradzisz, dobrze myśli, facet może być starszy, bardziej męski, odwrotnie nie da rady tylko desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym nie pomyślałeś spróbuj ją przekonać, nawet jakby była kulawa, i tak chcesz z nią spędzić całe rzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdradzę ją. Dla mnie zdrada to oznaka słabości. Próbowałem ją przekonać ale ona dalej swoje. Mówi mi że chciałaby ale po chwili zmienia zdanie. Utrzymuję mnie w niepewności, mówiąc że o tym pomyśli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabe prowo daje ci 0.1/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jesteście tacy pewni, ze to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej spokoj, pochlebia jej, że Ci się podoba, ale z drugiej strony ma uzuasadniione powody, aby nie wchodzić w taką relację. Cały czas towrzyszyłby jej stres i mniej lub bardziej zdziwienie otoczenia. Po co jej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrec z nia jeszcze troche, poswiruj, a potem wydymaj jak suke i daj sobie spokoj. Tyle mojej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety należę do tych mężczyzn co nie liczą tylko na seks. Dla mnie są większe priorytety. Może ona tego chce tylko? I to nie jest prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak bardzo facet może być porypany aby brać się za taką starą babę bogata chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to takie telefony, co myślą, to gdzie je dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 latek to siusiumajtek jeszcze który codziennie melduje się mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat jestem na swoim utrzymaniu juz. Bogata nie jest, po prostu ma wartości które cenie sobie w życiu. Wpisuje się w mój kanon ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby sie zakochala to by sie zgodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie lubi mlodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20Lat i własne utrzymanie? Czyli debil co nie skończył porządnej szkoły. Widocznie nie chce kobieta takiego szczawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkołę skończyłem mature mam jak i zawód, bo ukończyłem technikum. A co do osób które poisza że to prowakacja czy coś to pewnie zwykle pryszczate osoby które nie wiedzą nic o życiu. Pisze tu bo potrzebuje szerszego spojrzenia na tą sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×