Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia145

życie po ciąży... koszmarem

Polecane posty

cześć, odkąd urodziłam dziecko nie mogę się pogodzić z tym jak wyglądam.. rozstępy na piersiach, brzuchu, nogach, dodatkowe kilogramy wszędzie, obwisłe piersi.. Nie mam nawet 20 lat, a moje piersi wyglądają jak u 80-cio latki, nie mogę nawet nosić stanika, są tak miękkie, że niemalże się z niego wylewają, a przecież karmiłam niecałe 2 tygodnie :( Ostatnio próbowaliśmy uprawiać seks z narzeczonym i ujawniła się nowa rewelacja- moja pochwa stała się taka luźna, że ani ja go nie czuje, ani on mnie. To wszystko odbija się na naszym życiu, bo ja płacze z powodu wyglądu, a on razem ze mną bo nie jestem szczęśliwa, macie jakieś sposoby na te poporodowe przypadłości? wiem, że jestem niecałe 2 mies. po porodzie, ale przecież żadna kobieta nie chce tak wyglądać nawet przez chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu skocz pod pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa miesiące to jeszcze mało, nie załamuj się ćwicz mięśnie Kegla (zaciskanie mieśni pochwy) ćwicz codziennie jakieś ćwiczonka na uda, brzuch, pośladki.... z czasem powinno być lepiej rób soli peelingi z soli i oliwy z oliwek podobno dobra na rozstępy jest seria Palmers z masłem kakaowym, kupisz w aptece no i nie załamuj się, do lata jak się przyłożysz zgubisz nadbagaż i ujędrnisz ciałko, ciesz się że teraz jesień i zima, można maskować nadmiar ciałka ubraniem a do lata coś tam uda ci się zrzucić i ujędrnić, dużo spaceruj nawet gdy pogoda średnia, to też pomaga na nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nogi dobrym ćwiczeniem są wykroki, poszukaj w necie jak się wykonuje a na brzuszek i ujędrnienie wewnętrznej strony ud dobre są "nożyce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty zainwestuj w olej do czaszki, nie byłeś/nie byłaś nigdy w takiej sytuacji to nie wiesz jak to jest, a głupich wypowiedzi możesz sobie oszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niecałe 2 miesiące po porodzie a ty już seks uprawiasz? Jesli to nie była cesarka, (a chyba nie była bo o jakichś luzach w pochwie piszesz) to niezła ściema ten post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsza jest psychika, jesli bedziesz zle nastawiona to nic ci nie pomoze, daj sobie czas, ciało sie troszke zmieni aczkolwiek nie duzo, ale to normalne, ze ciało sie zmienia po ciazy. Ja urodziłam 3 dzieci, pochwa jest nadal ciasna, sex jest super, mam rozstepy na posladkach ale nigdy sie nimi nie przejmowałam ;) jestem szczupła blondynka i faceci sie za mna ogladaja, Ty tez zaakceptuj siebie bo z takim podejsciem wpędzisz sie w depresje i zniszczysz swój zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 8.49 a co Cie tak dziwi?? Ja po obu porodach 6 tygodniu po porodzie, uprawiałam sex, połóg był krótki i miałam ochote wiec co Cie tak dziwi w sexie 2 mce po porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bardzo dziwi, bo po niecałych 2 miesiącach tam jest jeszcze niezagojona rana, bolesna i podatna na wszelkie infekcje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje, pozostają Ci już teraz jedynie operacje. Rozstępy z czasem zrobią się bledsze, wiem, że to marne pocieszenie, ale wygląd to nie wszystko. Sama cierpię na chorobę, która sprawia, że jestem brzydka, więc wiem, jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po cc i po 2 tyg uprawialam seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:55 moze u ciebie to byla jedna wielka rana, ja miesiac po porodzie sn gdzie peklam i bylam szyta zagoilam sie bez problemow. 6 tygodni po juz uprawialam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pogratulowac, widać u ciebie goi sie jak na przysłowiowym psie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam tego problemu, zaraz po kilku dniach od porodu brzuch płaski jak przed ciążą, zero rozstępów, a poród przez cc więc tam też wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciema, rana?:D zaczynaliśmy 5 i 6 tygodni po sn i wszystko było ok, byłam szyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ujędrnieniu ciała pa ciąży pomogą zabiegi specjalistyczne w salonie kosmetycznym, np.dermomasaż podciśnieniowy ( działa cuda również przy rozstępach) a także zabieg z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Dobre salonu znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a karmisz piersią? kurcze dziewczyno nie załamuj się bo wszystko da się naprawić, rozumiem ze pewnie masz dość obowiązków i nie chce ci się pewnie dodatkowo cwiczyc ale musisz się troszkę zmobilizowac. przy ładnej pogodzie bierz wózek i rób długie spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do porzedniej figury wróciłam po 3 miesiącach po pierwszym dziecku a po drugim dziecku po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo to obchodzi po jakim czasie wróciłas do formy! Wyp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×