Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nel25

07.07.2007! Kto jeszcze wtedy też bierze ślub???

Polecane posty

może topik połączy tych którzy w tym własnie dniu chcą wziąć ślub?? MY długo sie zastanawialiśmy jaką datę wybrać,wkońcu górę wzieła magia \"siódemki\"///wszyscy mówią, że...\"r\" niema w lipcu i wogóle...ale nam przesądy nie w głowie...od 13 sierpnia jesteśmy razem :):):)pozdrowionka dla wszysystkich zakochanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego samego dnia ślub bierze moja koleżanka :D tez sugerowali sie \"magiczna liczbą\" :) ale tylko dlatego ze ta 7 ich \"prześladuje\" w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście, wszystko co najważniejsze to własnie 7-go :) życze powodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję aby nie zapeszyć;)tak czy siak miło, że nie tylko nam siódemki w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie wszystko dobrze! :) co do literki \"r\" coraz wiecej par wybiera własnie takie miesiace bez \"r\", ja tez w to nie wierze bo jeśli ktos ma byc razem to bedzie bez względu na literki... tak poza tym fajna data- fajnie wygląda :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesteczka
dopisuje moją kolezankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllla
moja mama urodzila sie 7.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllla
Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze nie tylko My zdecydowalismy się na 7.07!Super:)Narazie ruszamy z poszukiwaniem sali weselnej a jest czego szukać bo w planach weselicho na 140osób.Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosheria
Ja równiez się dołączam,zwłaszcza ,że moj narzeczony uroidzl się 7 dnia ,o godzinie 7,w sali nr 7 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1974
Ja ma zamiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Basia
Ja rowniez biore slub 07.07.2007 roku o godzinie 17:00 :-) Przekonala mnie magia liczby siedem ktora z reszta towarzyszy mi przez cale zycie.To dla mnie bardzo szczesliwa liczba i oby tak pozostalo.A tym ze lipiec nie ma literki "r" sie nie przejmuje bo na przykladzie czlonkow mojej rodzinki i przjacol widze ze brak "r" w miesiacu slubu nic nie zmienia.Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myśmy już załatwili salę:))piękna.Ślubujemy wiec na 100% 7.07.2007:)Pozdrawiam gorąco wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie weźmie wtedy ślubu
bo 06.06.2006 będzie koniec świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1974
Ja tez :) sala juz zamówiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
No i ja tez wychodzę za mąż 07.07.2007. Datę wymyslił mój Jacek. Jak się zastanawialiśmy jaki dzień wybrac to powiedział: Kicia weż sprawdz jaki to dzień 07/07/2007. Okazlo się,że sobota :-)))) No i tak już będzie. Sala zarezerwowna. Nie mogę się doczekac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, toż to ponad rok! nie wiecie ile może się przez ten zdarzyć??? troszkę mi sie śmiać chce jeśli chodzi o tak wczesne planowanie ślubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1974
lady_devil oczywiscie ze sie moze zdarzyc, ale mi wcale nie było do smiechu jak szukałam sali i zespółu ,ludzie rezerwowali juz w styczniu,dlatego teraz ciezko cokolwiek wolnego znalezc, niektore lokale juz maja rezerwacje na cały czerwiec ,troche lipca i sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
Jasne ,ze sie moze zdarzyc. Moge jutro zginac pod kołami autobusu albo paśc na zawał z bliżej nie określonej przyczyny. A co do tego ze to za szybko- powiem tylko tyle - w grudniu 2005 chcielismy wziac slub w czerwcu 2006 i okazlo sie ze nie ma szans!!! wszystko pozajmowane- i sale i zespoly itd. A mi naprawde zalezy, zeby ten dzien byl wyjatkowy. Oczywiscie ze mozna sie pobrac na skrzyzowaniu ulic Pcimskiej z Rozstajową a zaproszonych gości poczestowac oranzadą na miejscu w pobliskim 24dobowym. Jesli sie jednak chce by wygladalo to choc troche inaczej to niestety realia sa takie, ze trzeba rezerwowac z ponad roczym wyprzedzeniem. Ja osobiscie bylam w ok 12 róznych salach i UWAGA tylko w 4 z nich byl wolny jakikolwiek termin w lipcu lub sierpniu a w zaledwie 2 07/07/2007.Tez mnie to śmieszy troche , ale zdzrzaja sie rezerwacje z 2 letnim wyprzedzeniem.Hheheeh. Niedlugo bedzie trzeba rezerwowac sale w dniu swoich 10 urodzin by miec termin jaki sie chce. Pozdrowienia:-) Zreszta... nie o termin tu przeciez chodzi :-) co nie zmienia faktu, ze mamy fajna date slubu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z kolei od razu chcieliśmy lipiec bo w sierpniu chcemy uciec na mały urlopik:)A 07.07.07 nie dość że ładnie wygląda to ma dla nas \"prywatne znaczenie\"więc innej daty być nie mogło, no chyba żeby sali nie było. Początkowo chcieliśmy ewentualnie końcóweczke sierpnia, bądź których z pierwszych wrześniowych weekendów wybrać jako datę ślubu ale tak jak i u was dziewczyny.... po prostu nie było sali.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wito
My sie z Ukochaną Moją hajtamy :) siodemeczki siódemeczki. Zaczeło się 7, niech i najwspanialszy dzień w naszym życiu bedzie 07.07.07. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzilam się 07.07. i chciałabym w ten dzien wziac slub. W dodatku jestem numerologiczną siódemką i moje imię ma siedem liter. Mój chłopak urodził się 27 go i ma imieniny 7go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Nie było mnie tu chwilkę dłuższą bo z moim Lubym remontujemy mieszkanko bo od 10czerwca chcemy razem zamieszkać:)Full robotki a tu jeszcze czeka nas akcja poszukiwawcza odnośnie zespołu na weselicho. Cieszę się ze topik tak ślicznie się rozrasta:)\"Siódemek\"jednak jest sporo więc podejrzewam, że i w miarę upływu czasu topik będzie coraz częściej odwiedzany...niech no tylko rozpoczną sie prawdziwe przygotowania:)Buziale dla wszystkich.Uciekam lulu bo od jutra znów będę szaleć z pędzlem i wałkiem przy malowaniu kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×