Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2,5 miesięczna córeczka wystawia często język

Polecane posty

Gość gość

Byłam z córeczką u neurologa, miała robione usg główki. Lekarka zdiagnozowała osłabione napięcie mięśniowe. Chodzimy na rehabilitację, ćwiczymy w domu. Jednak nikt nie potrafi odpowiedzieć, czemu mała ciągle wystawia język, ciamka, albo cmoka podczas karmienia. Byłam już u kilku różnych pediatrów, co lekarz to inna teoria, każda równie mądra, np. - nauczyła się od państwa wystawiania języka i cmokania (bzdura, bo tak w ogóle nie robimy). Czy to możliwe, że na tym etapie takie wystawianie języka jest rzeczą normalną, przejściową? Co poradzić na cmokanie przy jedzeniu (karmię butelką Avent z szerokim smoczkiem, teraz chcę przetestować Dr Browna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo u mojego dziecka ale do tej pory uważałam to za normalne, ma 2 miesiące i od jakiegoś czasu ciągle wystawia język, jakis czas temu miał zabieg podcięcia wiązadełka pod językiem, i tez jesteśmy na butelce a cmokanie przy tym tez sie zdarza my mamy butelki TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami refluks daje takie objawy,poczytaj rowniez o zespole sandifera( tylko spokojnie,to nic strasznego ;-) ,przy refluksie czasem wystepuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też tak miała, zaczęła właśnie jak miałam ok 2 m-ce, trwało to m-c, też ma obniżone napięcie, jak nic się nie dzieje to poczekaj, może samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×