Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

6 tygodni u dziadków

Polecane posty

Gość gość

Czy wasze dzieci tez spędzają wakacje u dziadków ? bo moje (5l i 3l ) 6 tygodni spędzają u moich rodziców na wsi .W pracy wiele osob dziwi sie ze takie male dzieci tak dlugo sa poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dzieci chcą i dziadkowie chcą to co za problem? W pracy sir dziwią, a pewnie sami za dzieciaka siedzieli u dziadków w każde wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty..,u mnie to normalne ze dzieciaki wiekszosc wakacji spedzaja u dziadków . Kiedyś tez tak było ..tylko teraz wiele dzieci to takie mamyje co boja sie spać bez mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lata spędzone u babci - najpiękniejszy czas , własnie dziś sobie to wspominam bo babcia nad ranem zmarła . Od 6 rż były wakacje u babci , (ale to były inne czasy) Rodzice mieli ze mną problem bo oni chcieli mnie zabrac do domu a ja od babci wracać nie chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci w tym roku większość wakacji spędzają poza domem, syn u ojca lub u dziadków, córka u dziadków ( syn 6,ccórka 3 lata). Naskakuja na mnie w rodzinie ze tak robię, a ja mam gdzieś co badają :) skoro dziadkowie i dzieci chcą to czemu nie? Bo dziecko musi być non stop przy matce, bo bezmatki sobie nie poradzi? nie moje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wakacje są po to żeby spędzać więcej czasu z rodziną. Przed urlopem, chociaż popołudniami jezioro, spacery, w weekend morze, a od jutra urlop i jedziemy we 3 nad morze. Nie mam potrzeby odpoczywania od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że wakacje4 trwają dłużej niż urlop. Dzieciakom trzeba zapewnić jakieś atrakcje. Przedszkola pozamykane. Wakacje u dziadków-jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja bym tak chciała,niestety moi teściowie jakoś nie bardzo chcą zabrać małą choćby na wekend a jest bardzo grzeczna,moja mama jest od nich dużo starsza i sama i nie ma siły się nią zajmowac,natomiast oni we dwoje pełni werwy a jakoś tak nie proponują a ja sama też nie pytam bo mi głupio...czasami ja zostaje razem z dziećmi u nich bo mają dom z dużym ogrodem ale chciałabym czasami odpocząć chociaż przez dwa dni od jednego dziecka bo to młodsze jest bardzo absorbujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza corka, 5 latka, wlasnie jest u babci ;)... jest u niej juz prawie 3 tygodnie i zostanie jeszcze prawie 2. Dzeili nas prawie 1500 km. Nie jest to wygodnictwo z naszej jej strony, po prostu nie mamy tyle urlopu zeby cale wakacje z corka spedzic... a majac do wyboru swietlice do rana do wieczora albo calodziennie zabawy w odrodzie i z ukochana babcia nia wahalam sie ani chwili :) ... tym bardzieje ze corka sama chciala do babci jechac ( juz w zeszlym roku, majac 4 lata, spedzila sama u dziadkow 4 tygodnie) 3 ostatnie tygodnie sierpnia to beda nasze wspolne wakacje z corka :) ... juz sie nie mozemy doczekac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* w ogrodzie i zabawy z ukochana babcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mam potrzeby odpoczywania od dziecka." r Rozwala mnie taki tok myslenia ...bardzo egoistyczne myślenie tylko o sobie a nie o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas odpada, bo babcie jeszcze aktywne zawodowo. To po 1, a po drugie - ja pracuję w domu, więc nawet w wakacje jestem w stanie zapewnić dziecku opiekę. Nawet na dyżur wakacyjny nie posyłam. Syn lubi babcie, ale babcie też chcą odpocząć - także mogą się z nim pobawić ale żeby tak opiekować się kilka tygodni np w czasie ich urlopu - nie dadzą rady, bo chcą odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest, najlepiej napieprzyć dziecko za dzieckiem i tak małymi dziećmi obarczyć dziadków, zgroza, to młode matki wysiadają przy opiece tak małych dzieci a co mówić o dziadkach, wy litości nie macie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może jak ktos ma rozpuszczone bachory to fakt dziadkowie wysiadają przy opiece aleee na szczęście moje dzieci sa kochane i grzeczne . Co wiecej moi rodzice sami przyjechali po wnuki :) a my odbierzemy dzieci za 4 tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 latki raczej bym nie puściła. To zależałoby od córki, jeżeli by chciała to by pojechała. Jeżeli nie bo nie chciałaby się rozstać z nami rodzicami bo by tęskniła to by nie pojechała. Ale na pewno nie na tak długo, na tydzień max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×