Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bardzo niskie cisnienie ciaza ..norma czy powod do niepokoju

Polecane posty

Gość gość

Jakies 30 min temu zle sie poczulam zmierzylam sobie cisnienie i zamarlam mam 86/na 49 i puls 70 czy to noa w ciazy ? Czy jest cos nie tak .. Odpiszcie szybko prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który to tc, i jakie masz zazwyczaj ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 mam 110 na 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_Gotham_City
cześć :) ja tak miałam w obydwu ciążach : normalnie mam jakieś 120/90 ciśnienie a w obydwu ciążach miałam około 90?60 a nawet raz w drugiej ciąży 70/45, lekarz chwycił się za głowę i spytał się mnie czy się dobrze czuję, ja powiedziałam, że tak, zalecił mi pić słabą kawę, ale i tak nie piłam, powiedział też, że w ciązy to już lepiej mieć za niskie ciśnienie niż za wysokie. urodziłam dwoch zdrowych synków, widocznie taka moja natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trocche sie wystraszylam bo jakos mnie w klatce zabolalo i zmierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam regularnie właśnie 90/60, sporadycznie i niższe, słyszałam od położnej że w ciąży to norma, poza ciążą miałam zwyczajne, ok. 120/80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej niskie niż wysokie,ja też miałam bardzo niskie do 30 tygodnia,czasem nawet 80/45,ledwo chodziłam,było mi słabo.Po 30 tygodniu zaczął się cyrk,ciśnienie 150/100 i reszta ciąży w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam na poczatku ciazy niskie cisnienie (tylko juz nie pamietam czy az tak niskie). Pod koniec ciazy zmiana o 180 stopni. Tak wysoko mi skakalo ze musialam miec wczesniej porod wywolywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku, potwornie niskie, napij się kawy, ale nie za mocnej. Ja też w ciąży miałam niskie ciśnienie, ale nie aż tak. Zawsze to jednak lepiej niskie, niż za wysokie, więc głowa do góry, ale podwyższ sobie je kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie problem ..bo kawa nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie ze sie nie obudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlapalam stracha na noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierz jeszcze raz, ciśnienie to sprawa zmienna, raz będzie niskie, za pół godziny normalne, za godzinę wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmierzylam opil soe wody i wypilam troche kawy i podskoczylo trocje na szvzescie . Ja mam niskie niezbyt czesto mi podskakuje max do120 przed wizyta u mojej gin .ale boje sie jak spada bardziej bo ja ledwo co chodze jak jakoes zombi .. a rodzina mowi ze wygladam jak bym miala zaraz zejsc i zebyc zycia trocje zlapac wez tu zycie zlap jak ledwo co na jogach stoisz dzis o maly wlos i byl spadla ze schodow w sklepiee .. stracilam rownowage. I badz tu do zycia ..jedynie co mnie trzyma przy zyciu to moja dzidzia w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki za bledy ale telefon mi cos sie wiesza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×