Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

blagam KTO TU ZNA SIE NA KOMSTYKACH BEZ CHEMII I POLECI DEODORANT

Polecane posty

Gość gość

poleccie mi jakies bez chemii bo juz niemam sil.. alterra jest naturalny w rossmanie ale pisza ze nic nie dziala.. czy jest taki ,ktory dziala a nie ma chemii w skladzie i aluminium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to bez chemii ? Teraz każdy kosmetyk składa się z jakiejś chemii. Jeśli chodzi ci o w miarę skuteczny dezodorant ale nie antyperspirant to polecam Fenjal, jednak w składzie ma on na pewno jakaś "chemię". Używałam go całą zimę i sprawdził się super, ale na lato jest za słaby. Żeby ode mnie nie śmierdziało musiałam wrócić do antyperspirantu. Jak chcesz bez chemii to może spróbuj kosmetyków od Kingi Rusin ? Nie wiem czy ma dezodorant, zaraz sprawdzę, pewnie tak. Ona chwali się, tym, ze jej kosmetyki są naturalne - niestety dosyć drogie. Ja mam od niej samoopalacz do ciała i błyszczyk do ust i muszę przyznać, że są super. Dezodorantów od niej nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj Ałun ? to taki naturalny dezodorant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej sklep internetowy nazywa się pat&rub, niestety nie widzę tam dezodorantów. Do głowy przychodzi mi jeszcze ałun, czyli kryształ, do kupienia w mydlarniach, ponoć starcza na bardzo długo. Czy skuteczny to nie wiem, nie używałam, ponoć tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam i mnie nic nie daje :/ a drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ałun okazalo sie ze ma skladnik jakis ktory inaczej jest aluminium i tak oszukuja..crystal ałun jest oszustwem na bank..on ma w skladzie aluminium ale jest sprytnie to inna nazwa zastapione..ze niby jaturalny potas czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pozostaje antyperspirant. Są jeszcze jakieś zabiegi dermokosmetyczne zmniejszające pocenie. Nie wiem czym tam traktują skórę, prądem, laserem, ultradźwiękami ? To zupełna nowość i pewnie droga, tylko dla najbardziej zdesperowanych. Nie wiadomo czy skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze coś takiego jak super deo kryształ. Likwiduje smród, ale nie likwiduje samego pocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super deo krysztal to szajs i oszukany. on ma pochodne w skladzie aluminium..juz pisalam..to oszukanczy ałun..w skladzie nie podaja tego ale inna nazwa jest a to wlasnie pochodna aluminium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×