Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wytatuowana18

Boje sie analu:(

Polecane posty

Gość wytatuowana18

Dziewczyny, potrzebuje pomocy, strasznie die boje analu i chce spróbować ale jakos nie moge, a moj facet caly czas sie dopytuje i namawia na to, kilka razy mu sie udalo jak bylam pijana ale ja chce to polubic a nie sie bac czy wstydzic...:( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana18
No kurde.. boje sie no, to boli i piecze, jak ja mam to polubic? A moj facet tego nie rozumie a mamy dosc dziwny zwiazek, i nasze igraszki w łóżku tez nie są za bardzo normalne wiec musze to jakos polubic, tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać.Ale powinnas porozmawiać by był Bardzo delikatny podczas analku.Ja mam przed analem robioną lewatywę mąż widział jak przy porodzie ,którym był i robi to fachowo.Zaczyna od minetki mam pierwszy orgazm potem dopochwowy i gdy maż ma wytrysk biorędo ust i obciągam mu aż mu stanie trwa to dość długo.Gdy stanie to delikatnie mnie członkiem piesci po odbycie i na kilka razy lekko wchodzi,gdy jestem wyluzowana to wtedy coraz głębiej wchodzi na koniec cały po same jądra.Dość długo mnie kocha w ten sposób bo to drugo będzie wytrysk.Gdy ma wytrysk też wtedy dochodzę czując ciepłą spermę w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu Wilk będzie Ci się tłumaczył przez parę stron. Chyba ty jednak to lubisz ;) Rozumiem - frywolny nastrój piątkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka uważaj komu wysyłasz jpg taka anonimowa rada ;-) Chcesz to posłuchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego tu sie bać bierz do ust i jedziesz :) a jak dojdziesz do wprawy to z połykiem bedziesz chlapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana18
hmmm... w sumie moge tak sprobowac :) z zelem? bo bez raczej nie dam rady :P a on nie ma malego i bardzo mocno potrafi posowac wiec boje sie o pupcie jak sie wkreci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zel kup na bazie silikonu-durex perfect glide albo Unimil infiniti. Sa duzo bardziej "sliskie" niz te na bazie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana18
ooooo, oki, napewno sproboje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie wymienię się opiniami, jeśli masz ochote napisz na mail osobaaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wilk ma ponad 60lat. P*****la a nie konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana18
Milo by bylo gdyby dyskusja trzymala sie tematu:) a jesli tak to prosze o wyjasnienie, bo napisalam z prośbą o konkretne wskazowki a nie takie bzdety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE CZEGO TY SIE BOISZ ???nie ma prawa stac ci sie krzywda czy bol bo przeciez to ty kontrolujesz sytuacje a nie twoj facet ktory posuwa cie bez ogladania sie na ciebie , no chyba ze u was tak jest ze twoj men cie ***** a ty nie masz nic do powiedzenia i sie boisz ze ci d**e rozerwie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana18
No ja z moim facetem praktykujemy bdsm, ja jestem ulegla, wiec wole to polubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanDużeP
Tu twój facet wytatuowana 18-tko, przeglądałem sobie tą twoją kafeterie i znalazłem temat "boje się analu" i prosze ciebie tu znalazłem, koniec z tym tematem o analu, chcesz rozmawiać o tym to porozmawiaj ze mną a nie z napalonymi koniobijcami zwłaszcza z tym, co dał ci mail żeby popisać i zwalić sobie przy tym konia. Mam nadzieje, że się zrozumieliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×