Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 83

brak okresu a wynik testu ujemny

Polecane posty

Gość gość 83

Witam! okres powinnam dostać 14 dziś jest 21 i dalej nic. Bywało że okres się spóźniał 2, 3 no max 5 dni nigdy więcej. Temperatura w pochwie z rana ciągle podwyższona. Dziś robiłam test Vita za 5 zł bo innego nie było smutas.gif ale pokazała się jedna kreska. Kilka dni temu bolały mnie piersi, mocno nabrzmiały ale ból minął zostały jednak nabrzmiałe. Co o tym myślicie?? ps. staramy się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża nie jest jedynym powodem spóźniającej się miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
czy to mogą być jakies problemy hormonalne? nigdy problemów nie miałam i zaczynam się martwić. Test robiłam około godziny 11 wcześniej 2,3 razy siusiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to mogą być zaburzenia hormonalne, a test robi się z pierwszego, porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
no o fatalnie, zaburzenia hormonalnie nie ułatwią mi zajścia w ciążę, można się tylko załamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej masz w miare regularne cykle co ja mam powiedziec z moimi nigdy nie zajde w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zakładasz z góry najgorsze? idź do lekarza albo do laboratorium na badania hormonów i będziesz wiedziała co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby regularne a teraz okres się spóźnia 7 dni, niby brzuch lekko pobolewa jak na okres ale wyraźnych oznak że się zbliża nie ma... Najgorsza jest ta niepewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja całe zycie miałam nieregularne i długie tylko jak brałam tabletki to były regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
chyba wolę podświadomie się łudzić że test kłamał, nic, zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miesiąc myślę że jestem w ciąży bo uprawiamy seks codziennie od miesiączki prawie do następnej, testy owu wskazują dwie kreski, czują owulację i co miesiąc wykonuję testy z myślą że pewnie to już teraz a nadal 1 kreska. W tym miesiącu też robiłam test Vitam i nawet go rozbroiłam w poszukiwaniu drugiej kreski bo gdzieś wyczytałam że jedna dziewczyna rozbroiła test i tam była druga kreska i że coś pasek źle umieścili ale prawda jest taka że i ta dziewczyna i ja i pewnie ty już wariujemy na tym punkcie i widzimy co chcemy, odczuwamy co chcemy i dopasowujemy wszystko tak jak byśmy chciały. Teraz już nadzieję straciłam po 6 cyklach i mam zamiar poprosić męża by usunął mi historię i kończę choćby z kafe i innymi stronami o ciąży bo mi w końcu odbije na tym punkcie. A kiedyś byłam nastawiona anty do dzieci ale chyba hormony robią swoje i otoczenie znajomych i rodziny z dziećmi i brzuchami. Życzę ci autorko powodzenia ale mnie się jeszcze żaden test nie pomylił. Pomylona to jestem ja od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
współczuję i to bardzo i bardzo bardzo się boję że i mnie to czekanie wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 14;51 jak bym czytała o sobie rozbrajanie testow tez mam juz za soba i mase ciazowych objawow co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko że żałuję w ogóle że zmieniłam się i swoje nastawianie względem ciąży i dzieci. Kiedyś nie chciałam mieć i byłam z tym szczęśliwa. Przed ślubem jednak wtedy jeszcze narzeczony zrobił mi wykład o tym że dziecko cementuje związek i co ze mnie za katoliczka jak nie chcę mieć potomstwa. Jak facet tak nagada to trochę pójdzie człowiekowi w pięty i przemyślałam to i doszłam do wniosku że może ma rację. Jak się nastawiłam na ciąże i dziecko to okazuje się że to nie takie proste i denerwuję się tym że nie wychodzi biorąc pod uwagę że moje życie zawsze było zaplanowane i uporządkowane. Jednak wtedy byłam szczęśliwsza a teraz żyję z myślą że jak to możliwe że mnie coś nie wychodzi. Przepraszam że pozwoliłam sobie na takie trochę wtrącenie poza tematem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe tez moga byc torbiele na jajniku, to jest zwiazane z brakiem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
tylko nie torbiele!!!!! teraz to naprawdę mnie martwi, jak mam dostać okres to niech go już dostanę bo zwariować można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci- z doświadczenia wieloletniego niestety- radzę, żebys przestała obsesyjnie wyczekiwać owulacji i "starać się o dziecko", po 6 cyklach masz już takie jazdy, to co będzie, jak nie daj Boże, zejdzie Ci 2-3 lata? zdrowa para, współżyjąca regularnie bez zabezpieczeń ma rok czasu na zajście w ciąże, jeżeli po tym czasie jej nie ma, to dopiero wtedy można zacząć się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorką ale to ja pisałam o tym że po 6 cyklach nadal nic. Należę do osób które mają w życiu idealnie wszystko zaplanowane i jak postanowię że coś ma być w tym miesiącu czy roku to tak się dzieje i denerwuje mnie gdy coś nie idzie po mojej myśli. Jeśli zdecydowałam że dziecko ma być na 2015 rok to albo wtedy albo no właśnie...Albo znów przestawię się na myślenie że dzieci to problem i skupię się na karierze zawodowej,podróżach i znów znienawidzę dzieci jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Ci powiem, że los jest złośliwy i pięknie krzyżuje wszelakie plany, zwłaszcza te ciążowe- coś o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
Okresu nadal nie mam, pobolewa mnie brzuch i jajniki. Mam zgagę i co jakiś czas skręty jelit. Ciekawe czy jutro dostanę okres... Temperatura w pochwie obecnie 37.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Niestety mam taką pracę, że jeśli przez najbliższe 3 miesiące nie zajdę to decyduję się na pewne projekty w firmie i czeka mnie sporo wyjazdów,stresów,publicznych przemówień że wtedy gdybym zaszła to niestety nie mogłabym przerwać tego co zaczęłam tylko musiałabym przerwać co innego :/ Dałam sobie niecały rok na zajście i jesli zajdę to nie biorę tych projektów i wypoczywam i cieszę się brzuszkiem. Jeśli już je wezmę wtedy nie ma mowy o ciąży bo nikt mnie nie zastąpi. A tobie autorko życzę żebyś nie dostała i żebyś była zdrowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autork o ja miałam tak samo jak ty . Okres powinnam dostać 13 i spóźnił mi się 7 dni ... podejrzewam ciążę . Na czytałam się w internecie i torbiel ach o nadrzędnym er ce i TP ... Brzuch mnie pob olewa cały tydzień . Z tym śluz em nie mogłam juz się połapać . Okres dostałam 20 tego. Ale sobie go przyspieszył am . Do Mo wymi sposo ba mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgaga w ciąży pojawia się na późniejszym etapie, z pewnością nie teraz. Nie doszukuj się objawów. Proponuję powtorzyć test z porannego moczu, jak nadal będzie negatywny to albo beta hcg albo idź do lekarza. Taka niepewność nie jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź Po prostu gorąca kąpiel tak 15 min . Albo i dłużej . Term of or ma brzuch i rano okres powinnaś dostać . Ja tak zrobiłam i efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
wzięłam kąpiel, co prawda nie gorącą bo bym ewentualnie nie chciała sobie zaszkodzić ale bardzo ciepłą.Bolą mnie jajniki cały czas. Mierzyłam teraz temperaturę w pochwie i 37,4 jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
dam jutro znać jak sytuacja się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj znać bo też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ?ja po takiej kąpieli okres dostałam . Jak u ciebie .????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
Rano temperatura w pochwie znacznie spadła do 36.6 juz wiedziałam, że to zły znak. 5 godzin później dostałam okres :( Nie wiem co jest nie tak... nie wmawiałam sobie objawów... Jestem rozczarowana i zawiedziona.Teraz jak mi się wszystko poprzestawiało to już nie wiem jak w przyszłym miesiącu mam wyliczyć owulację i okres.Szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 83
Właśnie się dowiedziałam, że moja znajoma stara się o dziecko już 5 lat!!!! to jakaś masakra, nie mam tyle czasu!!!! zaczynam się bać i to nie na żarty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×