Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buziaczek_

BRZESKO - szukam dobrej kosmetyczki

Polecane posty

hej Dziewczyny! Szukam dobrej kosmetyczki w Brzesku.Chcialabym isc na oczyszczanie twarzy, ale slyszalam wiele negatywnych wypowiedzi i troche sie boje. Moze macie jakas sprawdzona kosmetyczke w Brzesku za Bochnia ;) buziaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wojniczu jest swietna kosmetyczka :) W Brzesku kiepścizna- ceny wysokie i jak mi pomalowała laska paznokcie to jak tipsy z bazaru wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fikusik ;) w wojniczu? A gdzie?? ja jestem z debna wiec nie ma problema do wojnicza jechac ... ale czy jest sprawdzona?Robilas u niej oczyszczanie twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzeszczanka
sama szukam dobrej kosmetyczki w Brzesku.Mam niedlugo ślub i musze sie doprowadzic do porzadku !!! dziewczyny nie ma zadnej w Brzesku kosmetyczki ktora mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak przy okazji
Miło mi dziewczyny że jesteście tak niedaleko. Ja jestem z Tarnowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Biernat
Ja tez byłam w Salonie Rds w Brzesku - zajmują się tam różnymi problemami skórnymi i można tez skorzystac z leczenia dermatologicznego : - ale zacznę od początku. Zauważyłam ogromną poprawę skóry u mojej koleżanki w klasie i spytałam ją czy stosowała jakies nowe kosmetyki czy skąd ta poprawa i ona powiedziała mi że chodzi do tego salonu Rds do Pani Staszczyk na zabiegi kosmetyczne przy uzyciu kwasu migdałowego. Ja już dawno temu borykałam się z ogromnym tradzikiem, po których zostało mi dużo blizn i nadal przetłuszczała mi się skóra. Zaczęłam chodzić na zabiegi do tego salonu i moje blizny bardzo duzo się zmniejszyły, niestety troszke zostało ale są o wiele mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam do pytania, gdzie w Wojniczu? Co do oczyszczania, sama muszę iść na jakieś zabiegi oczyszczające przed ślubem, myslałam o Akademii Urody w Tarnowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się do pytania, gdzie w Wojniczu? ja myślę iść na oczyszczanie twarzy przed ślubem, ale myślałam o Akademii Urody w Tarnowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1234ewcia
Polecam salon RDS Pani Staszczyk- byłam zaskoczona ilością oferowanych tam zabiegów. Zabieg oczyszczania kwasami jak dla mnie bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×