Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olkaaaaaa

Bum bum rurki prezent dla 3latka?

Polecane posty

Gość olkaaaaaa

Czy bum bum rurki to dobry prezent dla 3 lata? Czy dziecko w tym wieku będzie się nimi bawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum rurkowa mama
Oczywiście, że tak. Na początku mogą służyć do rozpoznawania kolorów czy też do wygrywania prostych dźwięków. Z czasem dopiero dziecko nauczy się na nich grać. Te rurki są wykonane ze specjalnego materiału, który jest bezpieczny dla dziecka. Maluch nawet w wieku 3 lat nie zrobi sobie nimi krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattti
I co? Kupiłaś te rurki? Jak się sprawują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was posłuchałam i kupiła, ale dla 4 latka. Uważam, że to najlepsza zabawka mojego dziecka. Nie rozstaje się z rurkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uczyłaś młodą grać? Czy póki co bawi się nimi jak chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raśka
Mając zabawkę, która wydaje dźwięki dziecko samo zaczyna na niej grać. W przypadku bum bum rurek jest to dobre, że nie mają poszczących, wkurzających dźwięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Laurki2
Najlepsza zabawka mojej Laurki :) Nie rozstaje się z tymi rurkami. Mamy je od ponad roku czasu. Młoda miała 3 lata jak je dostała. Teraz ma prawie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie się to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella01
Można najpierw kupić rurki, a potem w miarę upływu czasu inne dodatki. Zabawka edukacyjna to naprawdę dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym osiedlowym przedszkolu takie rurki się jak najbardziej sprawdziły. Myślę, że w domach maluchów też się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla swojego dziecka,to zerknij również na stronę CacuszkaMaluszka.pl gdzie sama często zamawiam i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyczna Mama
Ja kupowałam na www.teczowamuzyka.pl - tam też mają oryginalne :)a poza tym oprócz Bum Bum Rurek są też inne wspaniałe instrumenty dla dzieci. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy spodnie t dobry pomysł na prezent dla 3letniego dziecka,może zerknij na stronę CacuszkaMaluszka.pl i tam wybierzesz coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest gdy dziecko poznaje kolory i dźwięki muzyczne od najmłodszych lat, dlatego też bum bum rurki są idealnym prezentem. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elejka
Na pewno jest to świetny prezent. Mogę ręczyć. Moje dziecko się nimi bawi od pół roku. Rzuca je w kąt i potem znowu wracają do łask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsia
Moja młoda ma 3,5 roku i ma te rurki. Nie wydają żadnych przeraźliwych dźwięków i są praktyczne. Poza tym trudno je zepsuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w przypadku dzieci 7 letnich też się sprawdzą? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Każda zabawka, która rozwija umiejętności dzieci jest idealną zabawką. Moja córka ma w przedszkolu zajęcia z umuzykalniania trzy razy w tygodniu i wtedy głównie bawią się bum bum rurkami. Do domu też jej kupiłam tutaj http://www.bumbumrurki.pl/ taki mały zestaw, kto wie może i artystka mi wyrośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tura93
A co polecicie stronę z spersonalizowanymi prezentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×