Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cechyosobiste typu ludzi którzy mają w życiu najciężej

Polecane posty

Gość gość

Jakie to cechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdefiniuj pojecie najciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uległe empatyczne Pipy jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
empatia jest dobra cecha zawsze i wszedzie uleglosc juz niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obserwacji widzę ze najlepiej jest osobom egoistycznym pozytywnie nastawionym do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało donośny głos Brak poczucia humoru Nieśmiałość Zakomplexienie Uległość itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie bardzo emocjonalni, bardzo wrażliwi z niskim poczuciem własnej wartości (z naciskiem na to ostatnie!). Szczęście zależy głównie jego postrzegania, ktoś może mieć zdrowie, kupe kasy, a dalej będzie nieszczęśliwy, bo np czuje się nieszanowany przez otoczenie, mało wartościowy, przez to daje sobą pomiatać, taki człowiek nie będzie szczęśliwy. Poza tym, pesymiści, ale uważam, że to sie łączy z punktem pierwszy. Człowiek niewierzący we własne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Definicja Najciężej: Całkowicie samotni (tylko rodzice ich kochają), brak uprawnień do kierowania pojazdami (bo albo się nie chciało albo się nie zdało), niemożliwość przejścia rozmowy kwalifikacyjnej i w konsekwencji zdobycia pracy, wieczne niezdecydowanie brak pomysłu na życie. Jakie cechy osobiste mają takie osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zwlaszcza prawo jazdy jest tu najwazniejsze :D w domu wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 23.00 Jakbym czytała o pewnym J.K. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez prawka jak bez ręki bo ani dobrej pracy ani szans u płci przeciwnej. Jak żyć? Jako ciekawostkę podam że pani minister transportu nie posiada prawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Ludzie ktorzy najwyżej stawiają uczciwość i nie rezygnują z niej za żadne miliony i stanowiska Ludzie o uleglym charakterze , skromni, cisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Ludzie którzy nie znoszą sztucznego wlazenia w d* komu trzeba, widocznego na każdym kroku A co do pojazdu to cóż... Nie mam prawa i nie powiem żeby to był jakiś ciężki aspekt życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli WSZYSCY z kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Ale według kafeterii najciężej w życiu jest ludziom nieurodziwym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...oraz prawiczkom:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posiadający cech w danym momencie uznawanych za atrakcyjne fizycznie i pozbawieni motywacji (najczęściej niekochani, lub też kochani w sposób"negatywny" - bez wiary w osobę). Ogólnie chodzi o motywację wewnętrzną (idę do przodu dla siebie bo wierzę, że to moja droga itd.)albo zewnętrzną (idę dla innych bo czują, że oni we mnie wierzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ja tak raczej mam. Mam 30 lat i nic (na prawdę nic) w życiu nie osiągnęłam i nie osiągnę. Wymieniam: -brak pracy jakiejkolwiek (i nigdy jej nie miałam) i z moimi umiejętnościami i wiekiem brak widoków na cokolwiek (nawet sprzątanie) - brak prawa jazdy (pływać też nie umiem ani nic) - brak znajomych, rodziny, rodzeństwa (tylko rodzice, babcia) -brak zainteresowań (cały dzień przy kompie, tudzież tv) -brak urody (otyłość, hirsutyzm, wysoki wzrost, bardzo brzydkie ciało) -brak zdrowie (cukrzyca itd.) -brak talentów (np po 20 latach nauki angielskiego znam go średnio, tylko w rozumieniu, a innych języków -hiszp., niem., łać. w ogóle nie mogłam się nauczyć) - tchórzliwość i niezdecydowanie (jedno wynika z drugiego) - kiepskie wykształcenie (wymęczone studia humanistyczne) -ogólny pech (każda podejmowana akcja kończy się porażką dlatego) doprowadzający do całkowitej bierności - nietowarzyskość (męczą mnie wszelkie kontakty dłuższe niż 5 minut) - skłonność do nałogów (objadanie, ale natręctwa przejawiają się praktycznie we wszystkim) -ponuractwo, toksyczność dla innych (podgryzłam już silnie rodzinę) -lenistwo (zmarnowana szkołą średnia, duża część studiów, najlepsze lata później) -brak pieniędzy -ogólna nieatrakcyjność psycho-fizyczna -brak jakichkolwiek ambicji, aspiracji -szybie znudzenie -nadmierne przywiązanie do przeszłości -awanturnictwo -podgladactwo (wolę obserwować innych niż zajmować się sobą) To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko ale przygnębiające, ale to co opisujesz to wina twojej rodziny, w dużej mierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany dziewczyno weź się w garść. Jak można tak żyć i być tak pasywnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wziac sie w garsc skoro otoczenie tylko do******la. Chcesz wyjsc z tego, ale nikt Cie nie wspiera i wszystko staje sie bezsensu ja juz mam tak majac 18lat i jak pomysle, ze mialoby to trwac dalej jak tu przyklad 30 lat i zero radosci z zycia to po co zyc? Wegetacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie facetem z tymi cechami, bo kobieta z tymi cechami, które wymieniliście i tak ustawi się dupą i atrakcyjnością. Facet nawet atrakcyjny nie ma żadnych szans w życiu, jeśli jest uległy i niezaradny finansowo to nikt go nie będzie utrzymywał, a kobieta nawet totalnie do niczego w końcu wyhaczy frajera z zarobkami, które wystarczą przynajmniej na utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie że mocno wrażliwii z niską samooceną i poczuciem wartości gdzieś słyszałam że człowiek wrażliwy może być bardzo bardzo szczęśliwy lub bardzo, bardzo nieszczęśliwy i dużo zależy od jego dzieciństwa np jesteś bardziej wyczulony na innych, lepiej ich rozumiesz, ich emocje motywy, nastroje a z drugiej strony ten nadmiar bodźców cie przytłacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawy temat, niestety często takie cechy są dziedziczne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×