Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę zrobić powiększenie biustu. Jak szybko będę mogła wrócić do pracy ?

Polecane posty

Gość gość

Mam konsultacje w przyszly poniedzialek i ''kupiłam'' termin operacji na koniec 30 pazdziernika, czy do 3-4 listopada bede juz normalna tj czy bede mogla juz wyjsc z domu bez boleści ? czy powinnam pomyslec o dluzszym urlopie ? nie chce zeby ktokolwiek o tym wiedzial i chce jak najszybciej wrocic, nie moge isc na dluzsze zwolnienie a jak nie zrobie tej operacji w tym roku to pozniej nie bedzie okazji i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans najkrótsze zwolnienie to 2 tygodnie. Jeśli będzie pod gruczol to będziesz miała z górki ale pod mięsień to współczuję. Zależy jaką pracę wykonujesz jesli praca przy biurku to ok ale jesli będziesz dzwigac lub podnosic rece to niestety nie wesoło. Wszystkiego dowiesz się na konsultacji oczywiście jeśli o to zapytasz lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem 3-4 dni to raczej nie wystarczą na dojście do siebie i normalne funkcjonowanie bez boleści....może być tak ze najlepiej będziesz się czuła leżąc..a może być też tak że będzie Cię niewiele boleć. to jest troszkę jak loteria bo nie wiesz jak się zachowa Twój organizm. W kazdym razie lepiej pomyśleć o jakimś dłuższym urlopie ...nawet 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka29
3-4 dni to zdecydowanie za krótko. Zależy jeszcze jaką masz pracę, ale i tak musiałabyś siedzieć na przeciwbólach jak zombie. A co powiedział lekarz po konsultacji? I u kogo byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×