Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatuszek_001

Ciąża czy obłęd?

Polecane posty

Witam, mam nadzieję, że nie zostanę od razu potępiona przez Was za moje pytanie ;) Od kilku dni borykam się z problemem. 16 października wypadał mi pierwszy dzień dni płodnych (według moich obliczeń) aczkolwiek dwa dni wcześniej czułam jakbym miała dni płodne. Dnia 16 października kochałam się z moim narzeczonym bez zabezpieczenia, do końca. Na drugi dzień zaczął się ze mnie wydobywać obfity, przeźroczysty śluz z odrobinką takiego białego. Czy w dniu zbliżenia mogłam mieć jednak dni płodne i mogło dojść do zapłodnienia ? Nawet jeśli miałam dzień lub dwa dni wcześniej to słyszałam, że komórka jajowa jest w organizmie kobiety przez 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dni plodne się obserwuje a nie oblicza, a komórka jajowa, owszem jest zdolna do zapłodnienia przez 24 godziny, ale plemnik ma do niej trudna i daleką drogę i potrzebuje na to przynajmniej kilku godzin, więc jeżeli do stosunku doszlo po owulacji, to nie ma szans na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale tak nie jest a szanse na ciąże są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziala wróżka ze szklaną kulą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co się orientuję dni płodne są już parę dni przed owulacją i 3 po niej, różnie u każdej kobiety zależnie od cyklu, mogłaś zajść wciąż jeśli kochałaś się bez zabezpieczania, ale w ciąże tez nie tak łatwo zajść, różnie z tym bywa, ja jak planowałam swojego pierwszego maluszka minęło 7 mies jak zaszłam w upragnioną ciążę, a w drugą wpadłam po namiętnym seksie:), mimo że się zabezpieczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za odpowiedź, nie jestem jakoś bardzo przerażona bo w razie czegoś to stać nas na dzidziusia, bardzo bym chciała mieć ale to chyba nie jest jeszcze pora na to ;) Lepiej troszkę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuzia2570062
kochana po stosunku będzie z Ciebie wylewać sie sperma i Twoje własne soki. ja o drugie dziecko starałam sie ponad pół roku kierując sie dniami plodnymi i nic. dopiero kiedy zaraz po krwawieniu wspolzylismy codziennie przez 30 dni sie udalo. poza tym nie kazdego miesiaca mozesz zajsc, wiaze sie to z tym, ze nie kazda komorka jajowa jest "plodna". lepiej poczekajcie do slubu z dzieckiem a na razie polecam tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli 4 dni po zbliżeniu dostałam delikatnke plamienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to znaczenia -bo implantacja jest po 6-10 dniach od zapłodnienia. A jak wiadomo stosunek nie jest tożsamy z zapłodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To plamienie to raczej było plamienie okoloowulacyjne czyli owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuzia2570062
ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszna niewiedza u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj dostałam okres, a raczej najpierw nastąpiło potworne krwawienie i straszny ból , a następnie okres normalny. Nie mogłam sie ruszyć z łóżka tak ból mnie paralizowal :( Podejrzewam ze byłam w ciąży, poniewaz wszystkie objawy wczesnej ciazy miałam no ale niestety stało sie jak sie stało.. juz 3 raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×