Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olga9621

CIĄŻA W MŁODYM WIEKU?! POMOCY!!

Polecane posty

Witam, mam niespełna 17 lat. W te wakacje byłam na wyjeździe i doszło do dość intymnej sytuacji ze znajomym. Moje pytanie jest takie czy można zajść w ciążę bez wkładania członka ale tylko palców? Ten chłopak chciał bardzo zaspokoić swoją potrzebe seksualną i jak już doszło do wytrysku to wszystko trafiło na jego dłoń, wszystko wytarł z niej i delikatnie ale szybko przemył. Gdy wrócił to ręce były suche ale dalej lepkie, jak się pewnie domyślacie wsadził je po raz kolejny...no i moje pytanie brzmi czy przez taki ''stosunek'' może dojść do zapłodnienia? Dodam że obecnie nie mam okresu ale leci ze mnie brązowa wydzielina i strasznie boli mnie brzuch, czy to ma coś z tym wspólnego? AAA i proszę nie osądzajcie mnie, że młoda to i głupia bo puściła się w takim wieku...to wcale nie było zależne ode mnie, ale to już inna sprawa. Proszę o szybką odpowiedź, szczerą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w ciązy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie bylo zalezne od ciebie, to mamy rozumiec ze cie zg****ił? oczywiście, ze na palcach można przenieśc nasienie do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z poprzednim wpisem, ale brazowa wydzielina może wskazywać na poczatek miesiączki. Prwdopodobnie tym razem ci sie upiekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brązowa wydzielina utrzymuje się już pare dni, więc nie wiem czy to stan przed miesiączkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku ''tatuś'' powiedział że nie przyzna się do dziecka i nie będzie nic na nie płacił ani dawał, więc troche mnie to wszystko przeraża...aż za bardzo chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ułomne dziecko albo ściema 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że będzie osądzanie, ale nie ważne, to już wasza sprawa:) to żadna ściema, nie wymyślałabym takich rzeczy żeby po prostu zobaczyć waszą reakcje, to raczej dobrze że to był fałszywy alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mamy cie nie osadzac skoro tak naprawde nie wiesz skad biora sie dzieci????!!! moze poczytaj tutaj na forum ile potrzeba by miec dziecko to zrozumiesz czemu ktos cie po prostu osadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie widać jak sie znacie ;) nie może dojść do zapłodnienia poprzez palce które zostały umyte mimo tego że dalej sie lepiły ale nie tak aby była sperma na rękach, była zbyt sucha a plemniki po określonej ilości czasu umierają :) ''ginekolodzy'', dziękuje :)..Aaa i co najważniejsze, przepraszam że nie wiem wszystkiego o seksie tak jak wy, po prostu nigdy nie wnikałam w to czy przez ''palce'' można wpaść, ale dzięki za rade, na przyszłość będę bardziej obeznana i nie będę pytać tu na forum bo troszke szybko się denerwuje, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zamierzasz puszczać się nadal, autorko? Hmmm...gratulacji nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja napisałam że sie puszczam? a umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie? chyba mnie nie znasz więc raczej nie wiesz jak sie zachowuje, a jeśli nadal twierdzisz że jestem puszczalską małolatą przeczytaj jeszcze raz mój wpis, może zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×