Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o moich nogach?

Polecane posty

Gość gość

jest to część ciała, na punkcie której mam największe kompleksy. mam na tyle spore łydki, że w większości spodni jest mi obciśle - niestety..oczywiście w S spodnie nie wejdę, w M juz tak ale czasem mnie uciskają :/. Wydaje mi się też, że jak na ten wzrost (167) mam je trochę za krótkie. Nie mogę nawet założyć spodni 7/8 w lecie bo wyglądam przysadziście. Góry noszę rozmiar S, http://zapodaj.net/images/08b75670da9a6.jpg http://zapodaj.net/images/d22caeccd69ab.jpg Na drugim zdjęciu uda wyszły mi trocję szczuplejsze niż w realu aa i waga 55 kg, ale jak widać nią się nie ma co sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panienka, pod wpływem "Czterech pancernych i psa", będąc samotną, napisała w ogłoszeniu matrymonialnym: - Poszukuję mężczyzny tak przystojnego jak Grigori, tak miłego jak Janek, silnego jakGustlik, odważnego jak Tomek i wiernego jak Szarik. Po miesiącu dostała odpowiedź: - Droga pani, co prawda nie jestem tak przystojny jak Grigori, miły jak Janek, silny jak Gustlik, odważny jak Tomek i wierny jak Szarik, ale za to... lufę mam jak RUDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zdjecia nie działaja . wklej na fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w realu autorko ? a w biedronce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzialają jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też nie działają. Pojawia się tylko strona z zakazem hotlinkowania. Przeklejanie linków też nic nie daje -ten sam zakaz hotlinkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pierwsze musicie kliknac prawym przyciskiem i dać otwórz grafikę w nowej karcie, powinno się wtedy obrócić. Było normalne ale przy przycinaniu się obróciło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne nogi. Czasem tak bywa że nie każdy krój na każdej osobie leży. A co do rozmiaru to ma przede wszystkim dobrze leżeć a nie patrzeć na metkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia mogłaś lepsze cyknąć na potrzeby oceny i w paincie to jedno obrócić lub innym skomplikowanym programie, ale nogi masz całkowicie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam painta na tym systemie. A ono było NORMALNE, tylko się obróciło jak wrzuciłam na hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
Moim zdaniem masz zwykłe nogi .. Nie ma w nich niczego szczególnie wyrózniającego się z tłumu . Nie wiem dlaczego to twój kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak 2 razy chudsze od moich.. oczywiscie że takie są ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne uda :D pomacalbym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz cm w udach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obróciłem, przyjrzalem się i .. faktycznie troszkę za grube. Znaczy tragedii nie ma, ale jakbys ciut schudla to bylby miodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najwyższym punkcie 55 cm trochę niżej 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno - masz zgrabne nogi, ładne nogi. Za chude patyki wcale nie wyglądają ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biodra 94 :/ ale nie mam na nich tlszczu tylko kośc, ipodejrzewam że jak zacznę się odchudzać to tak wiele nie zejdzie, taką miednicę mam po prostu..nawet jak byłam młodsza i nogi miałam 2 razy chudsze niż tu to też miednicę miałam ciut szerszą (co nie znaczy że kobiecą, nie mam figury klepsydry bo mam małe wcięcie w talii mimo płaskiego brzucha - nad tym tez będę kombinować na siłowni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chude dziewczyny mogą założyć co chcą, ja nie mogę założyć za krótkich legginsów ani wielu spodni bo od razu wyglądam przysadziście - muszę na to uważać. Luźne haremki letnie, które powinny być luźne, na mnie są obcisłe, a w rozmiar większych źle wyglądam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo, móglbyś przestać wklejać zdjęcia superszczupłych dziewczyn i mnie denerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiu
Cipcia,masz jakieś bezpodstawne kompleksy. Takie nogi na pagony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misia, jakbyś nie wchodziła w spodnie, nie mogła założyć spódnicy ołówkowej bo masz krótkie i krzywe łydy i grube w dodatku i Ci nie pasuje (serio i to nie tylko mój wymysł!) też byś miała kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko że ona jest wysoka i chudsza więc jest duuża różnica. Te same wymiary na każdym mogą inaczej wyglądać. Albo się ma ładną figurę albo jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są zbyt krótkie, ale kształt ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×