Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o Anji Rubik?

Polecane posty

Gość gość

Mi sie wydaje z wywiadow ktore ogladalam, ze jest wredna i wyrachowana osoba. Do tego jest wulgarna. Wygladu nie bede oceniac, bo gusta sa rozne, choc moglby jej ktos od czasu do czasu podac porcje kaszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być cwana i mieć zmysł do biznesu inaczej nigdy nie stałaby się supermodelką. Nie znam jej osobiście, ale nie sprawia wrażenia osoby wrednej czy wulgarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wulgarna, kiedys w top model, mowila do jednego modela zeby patrzal jakby chcial powiedziec ,, ta d***** jest moja´´ czy jakos tak, bylam w szoku. Ogolnie mi sie wydaje falszywa, ale ile ludzi tyle pewnie opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość że paskudna to do tego wredna małpa zastanawia mnie jedno jak taki paszczur jak ona nazywany jest pięknością ?! przecież to obraza dla ładnych Kobiet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosz___
a mi sie wydaje sympatyczna, chociaz potrafi walnac z grubej rury ;) poza tym jest piekna ale niestety ma zje/ba/ne lewackie poglądy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma chyba bardzo silny charakter bo ani ładna ani inteligentna brzydka, anorektyczna, z wiecznie otwartą buzią razi mnie jej wada wymowy projektanci doceniają jej determinację, długie nogi i anorektyczny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza szkapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym miejscu jest piękna?ten szkieletor?zero piersi,tylko kosciste szerokie biodra,bleeeeee?..Nasza szkapa. Zero seksapilu :-( nie tknalbym kijem.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropna okropna okropna, ale chyba juz wole ja od fetyszystki Joasi Krupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×