Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co to może być?? na sutku

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny mam takie pytanie, otoz jestem w 5 miesiacu ciazy i od jakiegos czasu zauwazylam na sutku takie zolte, biale kropeczki. Wyglada to jak pokarm, ale mi to pozasychalo i porobily sie takie jakby strupki. Bardzo chcialabym karmic piesia po porodzie, ale nie wiem czy te strupki to nie zatkaja mi tych kanalikow mlekowych. Prosze o rade czy mozna cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś się myła, to nie miałabyś takich problemów, a tak to masz na sutkach małe laboratorium-obserwatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O Gość wyżej ma rację :O Czasem w ciąży już pojawia się siara. JEśli kobieta się myje nie ma problemu ze "strupkami":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Nie szoruj tego broń Boże. To taka budowa brodawki :) Ja tak miałam w ciąży i gdy skończysz karmić brodawka zrobi się jednolita z oczkiem (kraterkiem? :D ) po środku. Tylko zaznaczę, że miałam wąskie ujścia kanalików i karmiłam ściąganym swoim z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam w obu ciazach. Mialam troche problemow z poczatkowym brakiem pokarmu (choc to moze tez wina tego ze mialam cc) ale potem juz gladko poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jest szansa ze nie bede miala przez to problemow z laktacja? xxxx A te teksty o myciu sie to tak zalosne jak ich autorzy :o ale znize sie do poziomu ich tworcow i odpowiem: tak odkad jestem w ciazy zaniechalam mycia sie, woda u mnie za droga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten sam problem ( również się myłam) ale laktacja wystapiła i utrzymaywała się bez problemu więc tym się nie martw :) Do tego gościa z brodą! chłopczyku czy poza zarostem masz np jaja? A jeśli posiadasz takowe to wytłumacz nam tu proszę co robisz na forum dla kobiet, w temacie ciążowym i poście który zaczyna się od słowa ''dziewczyny'' ?? problem z czytaniem czy może jakiś głębszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×