Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co to moze byc?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chcialabym zacząć od tego ze bardzo bola mnie jajniki, częściej i bardziej lewy, okres mam bardzo nieregularny, co 40, 70 dni bardzo różnie. Czasami podczas okresu boli mnie bardzo brzuch, ale nie zawsze, zwykle tez prawie codziennie boli mnie brzuch bardzo nisko i mam bardzo uporczywe uplawy, caly czas muszę mieć wkladke, czasami takie uczucie mam jakby cos mi lecialo. Zauwazylam ostatnio ze po masturbacji leci mi trochę takiej różowej krwi, po stosunku także, bylo tak okolo tygodnia, po wczoraszej zabawie nie bylo krwi. Na dodatek od niedawna boli mnie chyba nerka, nie wiem co się ze mną dzieje, czasami tez czuje jakby wszystko ze mnie wylatywalo, dziwne uczucie. Czy mogę być na cos ciężko chora?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, lec szybko do ginekologa tylko on postawi Ci diagnozę, inie martw się za wczasu. Jeżeli będziesz zwlekac z wizyta to wtedy to może przerodzic się w cos poważnego ! Jeśli reaguje się szybko to wszystko idzie wyleczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są jednak nienormalni. Ja przy takich objawach dawno bym była u lekarza. Nic z tego co opisujesz nie jest normalne. Juz sama odleglosc między okresami świadczy o jakimś zaburzeniu. Sypiesz się od środka dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie byłaś u gina? To co opisujesz to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się jeszczd dziwię, że ktoś z takimi objawami ma stosunki. Nie intersuje cie to, że mozesz zarazać jakimś swiństwem typu chlamydia lub rzezączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam chlopaka od 6 lat to na pewno nie jest choroba weneryczna bo tylko z nim jestem. wiem ze juz powinna iść do lekarza ale jakoś się nie mogę przemoc, jak mialam iść to lekarz byl na urlopie i Moj zapal zgasl :'( ... chcialam się tylko dowiedzieć może którąś z was tak miala i ze to nie jest nic groznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co tak miały i nie szły do lekarza, to już ci nie odpowiedzą. Ewentualnie szukaj na wątku seks po usunięciu macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic groznego to by było gdybys opisała objawy grzybicy pochwy, chociaz to tez nic przyjemnego nie jest. Na 100% masz jakieś zapalenie, mięśniaki albo nadzerki, a jak się tego nie leczy to już krótka droga do nowotworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wasze odpowiedzi, pójdę do lekarza jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×