Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z ta owulacją ?

Polecane posty

Gość gość

Witam moja historia wygląda tak jestem już mama i postanowiliśmy mieć 2 maleństwo 1 ciąża trafiona od razy.A teraz nic pół roku i nadal nic.Byłam u ginekologa w 13 dniu cyklu i stwierdził ,że nic nie mam ,że nie wygląda jak bym była w okresie prze owulacją.Moje cykle trwają 31 dni wiec już chyba powinno już coś się dziać co?Dni płodne zaczęły mi się w 15 dniu cyklu czy było za wcześnie aby coś zobaczyć czy jest marna szansa aby owulacja sie pojawiła?Nie zna się na tym a mój gin w sumie zlał mnie i nie wytłumaczył co się dzieję .Zaczęłam od 13 dnia cyklu robić testy owu ale na razie jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puliiiiiiiiiii
hej gdy czytam twój post to jakbym czytałą o sobie Też się staramy z mężem o drugie dziecko. synem ma już 3 latka od 6 mc nie mogę zajść :( Z synkiem za pierwszym razem - dlatego myślałam że z drugim nie będzie problemu a tu proszę :( do tego dwa msc pod rząd byłam w dniach okołoowulacyjnych na usg i lekarka nie widziała pęcherzyka dominującego :( teraz znowu idę jak znów nie bedzie to dostanę leki. Okres mam regularnie co 28 dni i zawsze mam ból w 14 c jak na owulację a jej nie ma ja już nic nie wiem. A ty który cykl się starasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będzie 3 podejście takie świadome... w sumie 4 cykl bo za 1 razem to odstawiłam anty i nie wiedziałam jak moje cykle sie ustawią i było przytulanko ale nie z nastawieniem na dzidzie tylko tak po prostu.Dopiero po 1 prawdziwym okresie zaczęliśmy starania, obliczenia ,obserwację śluzu itp i tak 2 próby już nie udane i zaczynamy działać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puliiiiiiiii
ja tez obserwuje sluz itp a ciąży nie ma. Dziwne to wszystko ale w tym cyklu juz wrzuciłam na luz, widocznie tak ma byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym miesiacu zainwestowałam w testy owulacyjne może one mu pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zmień ginekologa. Może jakaś terapia hormonalna. Ja uważam, że trzeba sobie powiedzieć…stawiam na to, że będzie dobrze i robić wszystko, aby tak było. No nic to, uważam, że trzeba próbować wszystkiego. Łap kontakt do mojego lekarza ginekologa: http://www.lekarze-kolber.pl/. Mi pomógł. Mam Dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×