Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuska16

Czy 16latka może umawiać się z 22latkiem?

Polecane posty

Gość niuska16

Trochę to dziwne, jest o 6 lat starszy, znam go już trochę, trochę znaczy jakieś 2-3 lata, nie ukrywam podoba mi się, jest miły, zabawny i na dodatek przystojny, ale nie o to chodzi.. bo wygląd to nie wszystko. Ja mam 16 lat a on 22, nie wiem czy to dobry pomysł, nie obchodzi mnie czy rodzicom się to spodoba (bo na pewno nie) ale myślicie, że to może być poważny wiązek? Dziwnie tak pytać o radę ludzi z internetu, ale nie mam tak szczerze o tym pogadać z kimkolwiek ;d rozmawiałam z siostrą ale jej nie mogę wszystkiego powiedzieć... jest starsza i uzna, że jestem za młoda i za głupia. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu dooopy bedzie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie jest jakaś duża różnica, a za dwa lata to już w ogóle się wyrówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważny związek ?uuuhahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dużo zależy też od tego co on do ciebie czuje. Jeśli cię naprawde kocha to będzie liczył się z tym że masz 16 lat i nie jesteś jeszcze tak dojrzała jak on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuska16
good girl gone bad dziękuję. ja wiem, że to no częsta sytuacja w tych czasach taka różnica, dobrze, że choć dla niektórych ludzi nie jest to takie straszne ;d fajny z niego chłopak, a w zasadzie facet to chyba nie zauroczenie bo minęło by już, a to już dość długi czas ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×