Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula1995

...

Polecane posty

Gość gość
Stosunek jest po to aby nastapiło zapłodnienie.Taka jest fizjologia .Trzeba mysleć i się zabezpieczać.Nigdy nie ma 100%gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak wiem o tym ale czy po tym co napisałam istnieje prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek jest po to aby nastapiło zapłodnienie.Taka jest fizjologia .Trzeba mysleć i się zabezpieczać.Nigdy nie ma 100%gwarancji. xxx Stosunek jest dla przyjemności, kobieta jest płodna tylko 5 dni w cyklu, więc stosunki w pozostałe dni sa dla przyjemności a nie dla zapłodnienia :D Żeby ocenić prawdopodobieństwo ciązy musisz napisać daty miesiączek, długośc cykli i temperatury z połowy cyklu i aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciągnięcie i bol to nie czasem owulacja? wyznaczasz ja sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mamy wiedzieć jak nie piszesz jak długie masz cykle i czy zabezpieczaliście się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomiędzy jednym okresem a drugim jest różnica 36 dni przeciętnie, a kochaliśmy się w 4 dniu okresu a mój okres trwa 6 dni, nie zabezpieczaliśmy sie, bez prezerwatywy było i się spuścił całkowicie we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a temperatura poranna mierzona w pochwie z ostatnich tylko dwóch dni to 19.10- 36,9 stopni 20.10- 36,8 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz takie cykle to były to dni niepłodne, więc nie powinnaś się obawiać. Sama mozesz je sobie wyznaczać np testerem na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ospałość ,meeeega wrażliwe piersi gdzie nie mogę aż ich czasem z bólu dotknąć i czasem aż słabo mi jest to czym może być spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flaa
nie sądze byś zaszła w te dni w ciąże, u Ciebie przy tak długim 36 dniowym cyklu 16-20 dnia cyklu, 4 dnia cyklu podczas miesiączki nie ma szans na zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty wiesz w ogole co to jest cykl ? Cykl to nie dni krawienia tylko czas między 1 dniem krawienia do dnia przed następnym krawieniem, np dostajesz okres 1 listopada i jest to 1 dzień cyklu, następny okres i dzień 30 listopada jest ostatnim dniem cyklu jeśli dostajesz następny okres 1 grudnia. Czyli Twój cykl trwał 30 dni! Dni płodne zazwyczaj są w środku cyklu czyli mniej więcej 12-16 dnia jeśli masz cykl 36 dniowe to dni płodne wypadają ok 16-20 dnia jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×