Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oolluunia

Czy jest szansa na ciążę?

Polecane posty

Hej, pytanie jak w temacie , a poniżej krótki opis. 7 dc (pierwszy dzień po @) kochałam się z moim partnerem bez zabezpieczenia do końca. Wiem, że to dni niepłodne ale naczytałam się, że jest możliwość w tym czasie zajść w ciążę. Bardzo chcę mieć dzidziusia, więc 10 dni po zbliżeniu (17 dc) postanowiłam zrobić test. Niestety NEGATYWNY. Jednak przeczytałam, że to za wcześnie. Postanowiłam trochę zaczekać ale zaczęły się dziać dziwne rzeczy w moim ciele. Ciągłe zgagi a od dwóch dni strasznie boli mnie podbrzusze jak podczas @, jednak ta wypada dopiero za 10 dni. Pomyślałam, że przecież to niemożliwe żebym miała jakieś objawy w tak krótkim czasie ale czytając wypowiedzi kobiet, które miały tak samo i okazało się, że to ciąża zaczęłam mieć nadzieję, że może jednak. Dziś wypada mi 20 dc więc to chyba już dawno po owulacji ale podbrzusze cały czas boli i czuje kłucie w jajniku. Znów zrobiłam test i wyszedł negatywny. Może to nadal za wcześnie? to w sumie dopiero 13 dni od zbliżenia. Dodam, że cykle mam 30-dniowe, regularne. I teraz ponowię pytanie: Czy jest szansa, że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe , jatak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię :( dzień po okresie raczej nie ma owulacji...czasem to siła myśli sprawia, że ciało reaguje jak na ciążę.życzę aby się udało.poczekaj do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anif, właśnie tego się obawiam, że to po prostu moja wyobraźnia , ponieważ bardzo chciałabym być w ciąży. Zresztą już jakiś czas temu też miałam urojone objawy i nic z tego tyle, że wtedy to była minimalna szansa, wręcz zerowa ale jednak umysł robił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda , ja tez myslalam ,ze to niemozliwe , zawsze zylam ze swiadomoscia ,ze ok 2-3 dni po okresie sa bezpieczne , a tu zonk , kochalam sie z facetem dzien po okresie i mam obok siebie wlasnie pol roczne dzidzi , ktore sie ciagle wierci :P ,/ plemniki moga zyc nawet do 7 dni , wiec spokojnie moga dotrwac do owulacji , tak jak to bylo w mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te dwa negatywne testy?;/ Może zrobiłam je po prostu za wczesnie, a moje dwie upragnione kreseczki jeszcze się pojawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to już 18 dni po zbliżeniu, zaczynają mnie boleć piersi i cały czas mam bóle podbrzusza.. do tego często odwiedzam toaletę .. do @ 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka333
oolluunia ale sie ciesze ze znalazlam ten temat :-) przynajmniej wiem ze nie wariuje...w 8 dniu cyklu mialam zblizenie ,dodam ze byl to pierwszy dzien po skonczeniu @,okolo 5-6 dni pozniej zaczal bolec mnie brzuch,tak dziwnie mnie ciagnie,czuje takie jakby twardnienie i klucie .Zaczely mrowic mnie piersi i jestem caly czas jakas slaba.Najgorszy ten brzuch,caly czas mi dokucza.Mam jeszcze 9 dni do okresu i zaczelam mierzyc rano temperature,zobaczymy co bedzie.Na test zdecydowanie za wczesnie.W ostatniej ciazy robilam w 25 dniu cyklu i mialam blada druga kreske.Wiem ze cos sie dzieje ,bo w poprzedniej ciazy czulam wlasnie to samo,ale teraz myli mnie to ze w 8 dniu nie powinnam zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka333 Ja też myślałam, że w tym dniu nie ma możliwości na zajście w ciąże ale przeczytałam bardzo dużo wypowiedzi innych kobiet i teraz mam nadzieję, że jednak mi się udało :) Poczekam jeszcze ten tydzień i zrobię ponownie test . Zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka333
Ja staram sie nie myslec za duzo tylko czekac cierpliwie ale jakos mi to nie wychodzi :-) Obiecalam sobie ze nie bede szperac po necie i sie wkrecac ale slowa nie dotrzymalam.Bede tu czasem zagladac****isac ,zawsze jest razniej kiedy mam swiadomosc ze nie jestem sama.Probowalam rozmawiac z kolezanka ale ona powiedziala ze moze mam jakas infekcje i stad ten bol bo na objawy ciazy to zawczesnie wiec juz z nikim nie rozmawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse na ciążę: PRZY WSPÓŻYCIU W OWULACJĘ: 25 procent w danym cyklu (jeśli para jest super zdrowa i super płodna) 30 procent ciąż jest ronionych w okresie okołomiesiączkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też mówią żebym się nie nakręcała i po prostu poczekała.. ale nie da się ! Dlatego też postanowiłam już z nikim nie rozmawiać tylko sama to przeżywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dodatkowo nakręca mój partner, który też bardzo chce dzidziusia i mi cały czas mówi, że to na pewno ciąża !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwia_tuszek
Jeśli masz 30dniowe to owulacja mogła być 14 - 18 dc (statystycznie). Jeśli kochaliście sie 7dc to nie ma szans by plemniki dotrwały do owulki (żyją 3 - 6 dni, niektórzy piszą, że 7, ale wątpię). Objawy możesz mieć w związku z innymi organami lub psychika płata figle. Ja mam cykle 28-32 dniowe (średnio 29 dniowe) i owulację potwierdzoną testem miałam prawdopodobnie 18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zauważyłam zmianę koloru śluzu.. w ostatnim czasie był biały niezbyt gęsty , taki "pół na pół" a teraz taki żółtawy x straszne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy ciążowe robi się nie wcześniej niż 10 dni po owulacji a nie po zbliżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć :) Nie wiedziałam bo każdy pisze co innego.. czytałam, że 10 dni od "ewentualnego" zapłodnienia, które może nastąpić 7 dni po zbliżeniu ale jeśli 10 dni po owulacji to jeszcze tydzień poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka333
oolluunia jak sie czujesz,nadal boli brzuch?Masz jeszcze jakies objawy? Mnie caly czas boli a od wczoraj mam taki dziwny smak w ustach szczegolnie rano.Piersi mnie nie bola ale raz na jakis czas czuje takie mrowienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolluunia
Magdalenka333 bóle się utrzymują, piersi troszkę pobolewają ale co najważniejsze w sobotę miałam termin @ a do tej pory jej nie ma ! :-D nie miałam możliwości kupić wcześniej testu ale dziś po pracy lecę do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotalek
Hej dziewczyny jestem Nowa i mam nadzieję ze jakoś mi pomożecie. . Owulacje miałam w dniach 18.09-25.09 kochałam się z moim partnerem 15przed owulacja a także 20-21 i dzień po owulacji 26 myślicie że mogło się udac? 2dni po owulacji miałam na wkladce 3 niewielkie kropy krwi .. ogólnie czuje się dobrze jedynie co mi doskwiera to dziwne ciagniecie lewego jajnika od kilku dni ale nie ciągłego, powiększenie piersi bardziej mi widać żyły i ból sutkow jak dotknie. . Co do śluzu jako takiego nie mam lejacego się tonami zdarzy się raz po raz biały kremowy ..Ale różnie piszą na forach. I nie mam problemów z zasypianiem: ) miesiaczke powinnam dostać 7.10 .. a jak wasza pochwa w srodku? Jaka powinna byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×