Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opiekuńcza

Czy mogę polecić AquaSlim mamie?

Polecane posty

Gość opiekuńcza

Witam, jak w temacie. Czy aquaslim może brać kobieta w wieku 70lat? Mi pomogło i zastanawiam się czy nie byłoby możliwości żeby mama zaczęła to stosować. Ma sporą nadwagę przez co niestety zaczynają ją boleć kolana a aquaslim wydaje się najmniej ingerujący w inne tabletki, które bierze. Z jakimi lekami nie można go łączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast faszerować starszą kobietę lekami i obciążać jej wątrobę, zafunduj jej zdrowsze odżywianie. Ja brałam te leki i mi nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zalecam konsultację z lekarzem, który zezwoli lub zabroni stosowanie suplementu diety AquaSlim. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga102
Pani Agnieszko a czy jeżeli jestem matką karmiącą piersią to mogę przyjmować Aqua Slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadwiga102 suplement diety nie jest wskazany do stosowania przez kobiety karmiące piersią. Dotyczy to także kobiet w ciąży oraz osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekuńcza
Hej, wracam - byłam z babcią u lekarza, skonsultowałam - może brać. Tam jest dużo naturalnych składników wspomagających odchudzanie , które nie tylko w tym pomagają. Np. taki ekstrakt z zielonej herbaty : "Zielona herbata zawiera antyoksydanty, które chronią komórki przed uszkodzeniem oraz stanami zapalnymi prowadzącymi do chorób przewlekłych, włączając w to choroby serca. Ponadto jeden z rodzajów antyoksydantów zawartych z herbacie, zwany katechiną, zmniejsza absorpcję jelitową cholesterolu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W składzie AquaSlim można odnaleźć także m.in. L-karnitynę, garciniacambogię oraz chrom, które uzupełniają dietę podczas odchudzania, pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów zmniejszając uczucie głodu. Wspierają one także metabolizm makroskładników odżywczych. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekuńcza
No i super, nie dość, że odchudza to jeszcze wspomaga organizm :) ekstra. Właśnie takiego czegoś potrzebowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama poleciłam mamie ponieważ stosuję dietę odchudzającą to podrzuciłam jej pomysł żeby zakupiła se do tego jakiś suplement który jej pomoże i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja go sama stosowałam, ale myslę że mamie tez się przyda i może pomóc zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaOE
Witam, cieszę się, że nasz preparat pomaga, przypominam, że efekty będą zauważalne przy regularnym stosowaniu, przez co najmniej 3 miesiące. Życzę powodzenia Agnieszka Domańska Online Ekspert marki AquaSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję dodatkowo dołączyć koenzym Q10. zapobiega osłabieniu podczas odchudzania, a osoby otyłe, które go stosują chudną 3x tyle co bez suplementacji. Po 30 roku życia każdy powinien uzupełniać poziom q10. Koniecznie naturalny dobrej jakości. np ten: http://cali.pl/sklep/sublingual-koenzym-q10/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×