Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mozliwa ciaza

Polecane posty

Gość gość

Hej , może mi coś poradzicie . Ostatnio z mężem zaszaleliśmy , 30 sierpnia kochaliśmy się bez zabezpieczenia (15dc). Ostatnia miesiączka 15 sierpień. Mam dosyć nieregularne cykle ( 24-32 dni) , więc ciężko określić mi kiedy miałam owulacje. 11 września, czyli 12 dni po stosunku robiłam hcg , wynik wyszedł 2 z kawałkiem , czyli wykluczenie ciąży . Teoretycznie jeśli późno doszło do owulacji beta mogla tego nie wykazać ? Pytam bo miesiączki nadal nie mam , i nie zapowiada się narazie na nią, czuje kłucia raz po jeden, raz drugiej stronie, czuje się senna , piersi mam powiększone ( takie fajne :D ) i nie czuję się jak zawsze przed miesiączką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zrób zwykły test, ew powtórz bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co test? Przecież na forum jej powiedzą czy jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz wyciągam fusy i będę wróżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytam czy JESTEM , tylko czy to mozliwe . Z logicznego punktu widzenia . Większość z was jest matkami , druga część stara się o dziecko, więc macie większe doświadczenie . Ja jeszcze nie mam dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna z was nie podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jutro test , powinien już wykluczyć albo potwierdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI beta nie wykazała ciazy w 26 dc , kilka dni pozniej wynosiła juz 380 :) wszystko zalezy od tego kiedy miałaś owulacje , nalezy tez pamietac ze plemniki maksymalnie mogą przezyc ok 7 dni, jest to max , ale warto zalozyc, zagniezdzenie nawet do 12 dni , a hormon wytwarzany po 2 dniach od zagniezdzenia . Rzadko jednak tak sie dzieje , zwykle juz ok 10 dni po owulacji hormon hcg wykrywalny, ale trzeba zalozyc ze owulacja mogła sie przesunac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy miałaś wtedy owulację. A nawet przy takich cyklach możesz ja sobie wyznaczać. Fajne są testery na ślinę wielokrotnego użytku np Afrodyta. można stosować nawet przy nieregularnych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeszcze nie ma się czym martwić, skoro cykle do 32 dni. Możesz zrobic test, pójść na betę albo na USG, ale to za jakiś czas (ja chodziłam tutaj www.sofimed.pl jak jesteś z Krk to idź, jest dobra opieka). Ale nie pytaj na forum, tu ci nikt nie odpowie, nawet ginekolog. Bo skąd mamy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×