Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pije_herbate_poziomkowa

Czy praca lekarza naprawdę wygląda jak w Doktorze Housie?

Polecane posty

Gość pije_herbate_poziomkowa

Kocham ten serial, życie lekarza wydaje mi się być strasznie ciekawe i coraz bardziej chcę nim być, jednak zastanawiam się, czy ten serial ma coś wspólnego z rzeczywistością w polskiej służbie zdrowia? Jak jest naprawdę? Aha, uczę się bardzo dobrze, umiem walczyć o swój cel, więc komentarze "i tak się nie dostaniesz" mnie nie przejmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj wywiadu z lekarzem-konsultantem przy serialu "Lekarze" czy tam "Na dobre i na złe", nie pamietam. Właśnie pisał,że codzienność lekarzy w szpitalach to razcej rutyna niż ekscytacje tajemniczymi przypadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, lepiej od razu daruj sobie studia medyczne, jeśli wierzysz, że praca w szpitalu i filmowa rzeczywistość to jest to samo. Niestety ale sprowadzę Cię na ziemię. To co zostało przedstawione w Dr House nijak się ma do pracy w służbie zdrowia, a już tym bardziej w polskiej. Przypadki oczywiście są prawdziwe (z tym, że bardzo rzadkie i ciekawe) ale postać aroganckiego lekarza pasjonata, który niczym mityczny heros wybawi każdego z największej opresji nie jest najwłaściwszym przykładem ;) Oczywiście nie chce, żeby mnie źle zrozumiano. Nawet lubię ten serial. Tylko jeszcze nie zwariowałem na jego punkcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×