Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy starać się jeszcze o dziecko

Polecane posty

Gość gość

Hej mam dwójkę dzieci 2 córeczki 10 lat i 5 lat. Gdy w tym roku obie wyjechały na wakacje czułam się strasznie było cicho pusto czysto :) i tak naprawdę nic nie trzeba było robić. Ogarnął mnie smutek. Wtedy mój mąż wpadł na pomysł abyśmy postarali się o jeszcze jedno dziecko aby później nie zostać samemu w domu. Ale czy to nie jest egoistyczne,czy to ma być motywacją aby była jeszcze jedna dzidzia w domu. A może po prostu gdy dzieci się usamodzielnią to czas na własne marzenia,pójść do pracy może na studia. Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a jak to 3 dziecko tez sie usamodzielni bedzie nialo te 5-7 lat znow bedzie pusto... i co kolejne sobie zrobisz???? kup sobie babo yorka- bedziesz go czesac i ubierac i nigdy nie dorosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie jest zapchajdziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wole dziecko od psa i chetnie bym sobie trzecie zrobila.mimo,że u mnie nigdy nie jest cicho,bo moje panny maja 5 i 2.5 roku. czasem od wrzasków głowa pęka i marze o ciszy,ale kocham je nieziemsko. moi rodzice maja 4dzieci,a sa sami.dwoje z nas mieszka za granica,a pozostała dwójka w odległość 150-200km,zatem raz w miesiącu odwiedzamy ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×