Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy w razie wojny walczylybyscie za nasz kraj

Polecane posty

Gość gość

No wlasnie, walczylybyscie, poswiecilybyscie sie w obronie naszej ojczyzny ? Ja szczerze powiedziawszy mam ja w d***e ;/ Nie po to moj dziadek i babcia wlaczyli podczas II wojny swiatowej bym ja teraz dziadowala za minimalna i zastanawiala sie co zrobic by przezyc. Meczy mnie to cale zycie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma o co walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to o takie coś jak ty padalcu walczyć ! o własny kraj ...jak najbardziej ! jestem Kobietą w mundurze i jak czytam taką ciotę jak ta powyżej to mnie na rzyganie zbiera ! ciooootaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie ma już o co walczyć w tym kraju. Same świnie przy korycie, cały polski kapitał wyprzedany. Mamy umierać w imię interesów wyzyskiwaczy i oszustów? Gdybym żył w czasach II RP to owszem walczyłbym za nasz kraj, ale na pewno nie za ten twór jakim jest III RP... Nie bez powodu mówi się, że w tym kraju patrioci klepią biedę i mają brzozowe krzyże, a tchórze i zdrajcy mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyj kraj przepraszam? ja emigruje tylko zeby to nie byla moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba patafianem w mundurze? a ten mundur po pradziadku? czy z czasów harcerki w podstawówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
dlczego miałbym walczyc ? Nie jestem wojskowym? Polska ma armie zawodową , 100 tys zołnierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, za ziemię przesiaknietą krwią naszych dziadków, za ludzi niewinnych by ich krew niewinnie nie została przelana, ale nigdy za szmaty z rządu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padalcu ,jesteś knotem i nikim wartym takich jak ty nie obroniłam ani razu w moim życiu śmiecie ....to współczesne pokolenie w Polsce wstyd mi za takich padalców ! jesteście dnem ! i szkoda że wasi dziadkowie walczyli za to abyście .....z tyłków waszych rodzicielek wyskoczyli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w życiu! niech walczą sobie ci , którzy mają czego bronić. zresztą ja jestem śmieć [umowa śmieciowa] więc chyba nie mogę dostąpić zaszczytu obrony ojczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MUNDUROWA SIE ODEZWALA ... akurat znam Wasze srodowisko - c***a robicie a kasiory w ciul dostajecie i zyje Wam sie jak w bajce. Łatwiej Wam dostac mieszkanie od panstwa i wieeele innych przywilejow ... Ciekawe czy jakby byla wojna bys tak szarżowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.58 nie unoś się tak, bo ci te mundurowe nachy z doopy spadną, a leczysz się psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za obowiązkową służbą wojskową w końcu przerwie to ten moderny stan narastania ciot w naszym kraju !!! koniec pedałów i transów wymalowanych jak lale ! facet ma być facet a nie c***a biegająca w obcisłych spodniach i grzywą na głowie wypomadowaną jak francuska c***a z czasów Ludwika XIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pójdę walczyć tylko pod jednym warunkiem: jeśli ci co tę wojnę wywołali pójdą na czele wojska. W pierwszym czołgu będą siedzieć. W innym wypadku pakuje manele i spadam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy. Może się zapaść i nie istnieć. Polacy to wredny zawistny naród jak taliban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja walczyłbym pisząc obraźliwe posty pod adresem wroga jakby to czytali na pewno by wymiękli http://cur.lv/df2um

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Fajna Anka Dokladnie. Ae znajac zycie ELYTA spondoli do NY lub Londynu i tyle bedzie po nich sladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.58 nie unoś się tak, bo ci te mundurowe nachy z doopy spadną, a leczysz się psychicznie? >>>>>>>>>>>> p*****l się karczochu tyłkiem przygnieciony ! martw się o swoje obcisadełki pedle jeden aby ci się zbyt ciasno w dupsko nie wryły bo blokuje to logiczne myślenie :D wam tylko wstrętne karaluchy o kasę chodzi ! żal wam duuupska te liche ściska bo ktoś coś ma albo może mieć ! używajcie mózgu wypłochy jedne a nie ...zawiści jako kontrargumentów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie się zgłoszę po broń by zastrzelić trochę polactwa. robactwa wytłuc. te zarazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwcie się, że mundurowa tak się spina. Przecież po szkoleniu w wojsku ma wyprany mózg i jak dostanie rozkaz to ślepo za nim podąży. Chyba nikt normalny nie chciałby umierać za kraj w którym klepie biedę, państwo na każdym kroku rzuca mu kłody pod nogi i nakłada nowe podatki, afera goni aferę, a rząd twierdzi, że nic się nie stało. Zresztą w razie ataku Rosji i tak bylibyśmy bez szans, a nie mam ochoty ukrywać się po lasach i bawić się w partyzantkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą, jako osoby bez przeszkolenia wojskowego bylibyśmy jedynie mięsem armatnim. Sorry, ale nie jestem samobójcą. Sami sobie gińcie za rząd, który wywoła wojnę, a potem bohatersko sp******** do Londynu i będzie zagrzewał do walki aż do ostatniego Polaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.05 mam w doopie ten twój mundur, opraw sobie go w ramkę i powieś na ścianie, swoim słownictwem reprezentujesz najniższy poziom polactwa, ten zerowy, jesteś zwykłym prymitywem,takich jak ty na wojnie powinni wybijać w pierwszej kolejności, ale mi ciebie żal, oj jak bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku wojny nie będzie o co walczyć i nie będzie miał kto walczyć, bo nasz kraj zostanie zbombardowany atomem, a ludzie, którzy przeżyją będą umierać na chorobę popromienną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasraj se w ten mundur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE! Wyjechalam z tego p********o kraju i nie zamierzam tam wracac. Jak dla mnie, moze przepasc nawet jutro. Sram na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sram na polskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na wolskie tyz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero patriotyzmu, nie walczycie za kanalie ale o polska ziemie, narodowość i kulturę. Wychowujecie ignorantow a potem siedzą takie koltuny w rzadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanalie niech wyyyyypppierdddalają ! w koncu Polsce będą porządni ludzie szanujący swój kraj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie ta "kobieta w mundurze" która się tu udziela. Pewnie uważa się za babską wersje Rambo bo daje mandaty rowerzystom i staruszkom za sprzedaż warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×