Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w zwi azku z tym jestem prostytutką?

Polecane posty

Gość gość

Je spotykam sie z o wiele starszym niezobowiązująco i on mi daje czasem niewielkie kwoty tak 300, 200 zł? W sumie jakbym chciała to mogłabym brac o niego o wiele wiele wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli robisz to z braku pracy, to cie tlumacz. Jak tylko dla latwej kasy to jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam prace ,ale kiepsko platna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dasz 2x w tygodniu biednemu bezrobotnemu bedzie ci odpuszczone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jakie wytlumaczenie ;) ile tych czasami jest? On ma zone? Jesli tak to troche jestes ;) jest sam ale nie chcecie byc razem? Troche tez bo to uklad oparty na kasie ;) to sa latwe pieniadze lepiej uwazaj chyba ze chcesz miec dostatnie i rozkoszne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jesteś prostytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma zone i dzieci...jak mowilam nie s a to wielkie pieniadze, kilka stowek w miesiacu. ale dla mnie to zawsze cos. Wlasciwie gdybym chciala miec sponsora takiego z prawdziwego zdarzenia to bralabym tyle za jedna noc, a z nim mi jest oprocz tego dobrze w lozku, no i tak mi troche pomaga przy okazji, w sumie to jestem jego kochanka mozna powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według narm społecznycgh i dekalogu jestes prostytutka ladacznica i co taz zechcesz jedno jest pewne zmierzasz do piekła nic nie a za darmo ty bedziesz ze te grzechy musiała zapłacic własnym cierpieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×