Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość111

czy wypada trzepac dywan?

Polecane posty

Gość gość111

tak się dziś zastanowiłam, że mieszkam w wiezowcu, kiedyś ludzie bardzo czesto trzepali dywany a teraz zadko sie zdarza. Wiem że duzo osób ma teraz odkurzacze piorące, zatrudnia ludzi do prania dywanów. Nie wiem teraz czy jie wstyd isc z tym dywanem na trzepak, troche obciach juz chyba teraz ten dywan trzepac, pomyslą ze jakas biedaczka jestem i trzepie dywan jak w sredniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej po prostu wywal ten dywan, to siedlisko brudu, kurzu, smrodu i wcale ładnie nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEPIEJ MIEĆ WYTZREAPNY NIŻ BRUDNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na nowym osiedlu gdzie mieszkają głównie młodzi ludzie i baaardzo dużo ludzi trzepie dywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wypada odkurzać ? co za głupie pytanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie teraz prawie nie mają dywanów! Nawet wykładzina to rzadkość. Najczęściej w domach funkcjonują małe dywaniki, a te zrobisz odkurzaczem. Sama w domu mam jeden dywanik - pod biurkiem i drugi - przy łóżku. Dlatego nie trzepię. Jak masz potrzebę - to od tego są trzepaki, by dywan wytrzepać z piachu, bo tego żaden odkurzacz nie weźmie. Z kolei moja teściowa nie wynosi do trzepania swojego dywanu bo wielki jest. Prawie jak wykładzina, cały pokój zajmuje, ale cóż, musiała wynająć z teściem http://sebik.pl/ żeby go dotachać do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko wg mnie zależy od materiału z jakiego jest wykonany, dywany to wartościowa sprawa, lepiej mieć kilka rzeczy na uwadze, by ich po prostu nie uszkodzić. Ja kilka fajnych rad w zakresie czyszczenia dywanów jakie mamy w domu znalazłam tutaj - www.dywanyalladyn.pl/poradnik - może i tobie coś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trzepię nawet dywaniki samochodowe. Kupiłem sobie na wiosnę welurowe, ciemne z gumowanym spodem w firmie http://www.pfi24.com/ i bardzo ładnie wyglądają. Nie są pracochłonne jeśli chodzi o sprzątanie. Biorę je na trzepak i trzepaczką trzepię chwilę aż piasek wyleci i tyle, albo odkurzaczem je czyszczę i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×