Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym myc twarz?

Polecane posty

Gość gość

Czym jakim produktem plus woda oczywiscie myjecie twarz zeby sie skora nie wysuszala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydłem. Potem i tak używam kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myję jak najdelikatniejszym żelem, staram się wybierać żele z niewielka ilością chemii, nawilżające, do skóry delikatnej ostatnio myję żelem z fitomedu, bardzo polecam po myciu spryskuję skórę hydrolatem a potem nawilżam żelem z aloesu wszystkie te kosmetyki można kupić tanio, a efekt jest jak po najbardziej luksusowych specyfikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem olejek myjący, rano płyn micelarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakładam mleczko, zmuwam je wodą. Wycieram do sucha i tonizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno dobry jest plyn do higieny intymnej, a moze jakis plyn bez sls, i nne chemii do mycia niemowlakow? wazne zeby bylo jak najmniej chemii albo wogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno niektory myja twarz moczem,bo woda z kranu nie jest dobra dla wraliwej skory,podraznia ja postarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja polecam mydło dove takie zielone z ogórkiem , od lat myję twarz dovem ,a od kiedy weszło to zielone to już w ogóle extra. Mam cere mieszaną i już po 30 i nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mydło mocno wysusza skórę. ja myję twarz pianką anti acne od flosleku - jest przeznaczona do skóry tłustej, więc dobrze radzi sobie z usunięciem sebum, a przy tym ma fajną konsystencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez w mydle dove jest pelno chemii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa257
Kiedyś też myłam twarz wodą z mydłem, bo tak było najszybciej i najłatwiej. Na szybko wklepywałam krem, żeby wysuszona skóra nie przeszkadzała mi zasnąć. Przeczytałam w sieci ten tekst i zmieniłam nawyki na mleczko i tonik. http://www.miastokobiet.pl/co-wiesz-o-oczyszczaniu-twarzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptekach dostępne są dermokosmetyki do różnych rodzajów cery. W zależności czy Twoja skóra jest wrażliwa, trądzikowa, sucha itp. najdziesz coś delikatnego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szare myldo jest bardzo dobre! polecam. stosowalam dlugi czas rozne preparaty a moge potwierdzic,z e zwykle szare mydlo jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×