Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DETEKTYW247

DETEKTYW POMOŻE

Polecane posty

Gość DETEKTYW247

Rozwody, badania DNA, badania wariografem, porwania, ustalenie miejsca pobytu, poszukiwania mienia i osób, wykrywanie kamer,podsłuchów, oprogramowania szpiegowskiego... Z NAMI DOWIESZ SIĘ PRAWDY! Dostarczymy dowodów, dzięki którym szanse na wygraną rozprawę wzrosną wielokrotnie! Jesteśmy zespołem doświadczonych detektywów. DZIAŁAMY 24/7 NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO. DOJAZD DO KLIENTA, CENY USTALANE INDYWIDUALNIE! ZADZWOŃ 572611122 JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI 24/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym mial was oplacac to wolalbym ....:D wasza prawda mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, czasem i takie usługi sa potrzebne. Mojej przyjaciółce udało sie w ten sposób zdobyć dowody o zdradziemęża, tu korzystała z pomocy detektywa - http://www.lider-ochrona.pl/detektywistyka.php i udało się jej pomyślnie rozstrzygnąć to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie jednej z agencji detektywistycznych można przeczytać, ze godzina pracy detektywa to od 120 zł w górę Więc to raczej oferta dla bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Ja korzystałam z usług biura detektywistycznego, które wypełniło swoje zadanie w 100%. W sądzie również nie miałam problemu. Kiedy sąd zobaczył materiały, które zrobiło biuro, z którego korzystałam to nie miał żadnych wątpliwości. I sama zauważyłam, że jest różnica pomiędzy biurem detektywistycznym a agencją detektywistyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujda na resorach i wyciąganie kasy. Wynajmowany przeze mnie detektyw oprócz zainkasowania sporej gotówki dał mi taki raport, że gdyby nie moje dowody to nie wygrała bym sprawy w sądzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×