Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta z białkiem

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie. Czy przechodząc na dietę białkową, odkładając na bok tłuszcze, a skupiając się na serkach wiejskich, białym serze, twarogu, piersi z kurczaka, ryżu, warzywach... Po prostu mam pytanie, czy jest to dieta na przybranie wagi, czy schudnięcie? Bo już tyle głosów słyszałem, że sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz żeby Ci cycki zmalały czy urosły studentko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę schudnąć, więc to jest dieta na schudnięcie czy "masę" jak to mowia faceci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku, dlaczego chcesz schudnąć studentko?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest dieta, która prowadzi do chorób. Chcesz schudnąć? Zacznij jeść mięso raz góra dwa w tygodniu. Nie jedz cukru, białej mąki, nabiału. Na śniadanie jedz ciepłą kaszę jaglaną (jest zasadowa) z rodzynkami, sezamem, orzechami itp. Na obiad ciepłe dania z warzywami i kaszą gryczaną, ryżem, czy innymi zbożami (nie pszenicą). Może to być zupa, leczo, zapiekanka. Na kolacje również warzywa, do tego np kompot (oczywiście bez cukru). Jedząc mnóstwo nabiału, mięsa zakwaszasz organizm. Ja jestem na diecie, którą opisałam powyżej ze względów zdrowotnych, ale schudłam na niej 6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz racje, ale w teorii jest to dieta odchudzająca, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no poczytaj sobie o diecie Dukana. To jest dieta białkowa. Schudniesz na niej, ale jakim kosztem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta z białkiem odchudza jeśli jesz mniej niż spalasz jeśli jesz powyżej swojego zapotrzebowania kalorycznego i ćwiczysz siłowo: budujesz mięśnie jest wiele osób przeciwnych diecie Dukana bo może powodować problemy z nerkami i miażdżycę ta dieta jest dobra pod warunkiem że jesteś zdrowa, regularnie badasz stan nerek, wątroby i nie stosujesz tej diety zbyt długo z pewnoscią daje szybkie efekty bez uczucia głodu, łatwo też ją stosować bo nie wymaga obsesyjnego liczenia kalorii i kontrolowania wielkości porcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepis na zdrowa jedzenie jest w piśmie św i na nim sa oparte diety np dieta Gersona dieta aleluja czy dieta post daniela dr ewy dąbrowskiej jej wykłady na na yutube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×